LS 2009 ARAÇLARINI LS 2011 E UYUMLU HALE GETİRMEK (resimli anlatım)

herkese merhaba 2009 daki araçları 2011 e uyumlu hale getirmeyi anlatacağım çoğumuzun işine yarayacaktır
numune modDesc.xml
http://www.file-upload.net/download-2998479/modDesc.rar.html

ilk önce Notepad++ programını kuruyoruz ve numune modDesc.xml yi Notepad++ programı ile açıyoruz ve burayı kopyalıyoruz

ben örnek olarak JD7760.zip yani şu pamuk balyası yapan makinayı çeviriyorum önce zipden açıyoruz sonra
çevireceğimiz aracın modDesc.xml sini Notepad++ ile açıyoruz

Ynt: LS 2009 ARAÇLARINI LS 2011 E UYUMLU HALE GETİRMEK (resimli anlatım)

kardes cok guzel ve detaylı bı anlatım yapmıssın emegıne saglık.yanlız uygulamayı eksıksız yapmama ragmen oyun ıcınde mods dan goremedım.neden olabılır

arkadaşlar ben bu kodlar üzerine uzman değilim yabancı bir sitede gördüm kendim uzun uğraşlar sonucu bu kadar yapabildim
sizlerle paylaşmak istedim aynı sorun bendede oldu bazı araçlarda bug var oyuna alıyor ses olmuyor yada farlar direksiyon vs hepsi çalışıyor ama araç yürümüyor gibi
sorunlar sanırım lua dosyalarında birşeyler yolunda gitmiyor birde fazla kurcalanmış araçlar olmuyor keşke yardım edebilseydim

emeye sağlık
bende göründü ama satın alırken oyundan attı :S
ha bide her araçda gösterilen xml dosyaları her araçda yok ?

th015 link=topic=36622.msg311154#msg311154 date=1291195783' Alıntı:
arkadaşım bazı araçlar sorunsuz oluyor ama bazıları satın alma dosyasında görünüyor faka kaufene bastığımda almıyor?
aynı sorun bende de var arkadaşım.çok iyi bir anlatım yapmışsın eline sağlık acaba sorun hakkında bir çözümün var mı