Landwirtschafts-Simulator 2011-Demo Versiyonu

Ynt: Landwirtschafts-Simulator 2011-Demo Versiyonu

berk07 link=topic=35281.msg303723#msg303723 date=1287941354' Alıntı:
nasıll indirecegill bunu birisi bana yardımcıı olsunn :( :(

Yukarda kırmızı ile yazılı linkten herhangi birine tıkla ve indir..Oyun Demo sürümüdür.

Arkadş... ben oyunu indirdim giriyorum oyuna slaj yapa biliyorum ve balya ama surelı yapabılıyorum bunu normal gırıp nasıl oynuyoruz acaba yardım edermsınız . tarla flan nası surebilriz yardım trak tor nası yuk luyecez ... ??

* * * * * * * .in/datei8dtzvH9Ywv.htm part 2
http://* * * * * * * * */982f484/FS.11-ahmetturan.org.part1.rar.html part1
yada nuradan gırıp lınklerden :::ındırın http://* * * * * * * *ir/2353/farming-simulator-2011-indirdownload.html
şimdi indirdihginiz zaman part1 ı acın wınrar olarak gelır part 1 calıstırdıgınız zaman yukleyınce part2 yı ya kendısı tanır yada sız acıp tanıtın daha sonra deamon tols programı kurulu olsun ordan cdye yuklemeden calıstırın cd key felan ıcındededır ve ayrıca ıstedıgınız traktoru sıteden alıp koya bılıyonuz hemen hemen her traktor var oyun mods bolumunde zaten3 verdıgım adreste resımlı yuklemesı vardır ordanda bakarak ındırınız ve ayrıca tam surumudur guel oyun ama ben bıktım :) ha ayrıca dılını degıstırmeyın almaca olarak kalsın eger ıngılızce yaparsanız ıneklerınız gorunmez bıde para hılesı var ama denemeyın hakkınızla kazzanını derım oyununu tadı cıkmaz :) hekese ıyı oyunlar

alo9024 link=topic=35281.msg379360#msg379360 date=1302776105' Alıntı:

şimdi indirdihginiz zaman part1 ı acın wınrar olarak gelır part 1 calıstırdıgınız zaman yukleyınce part2 yı ya kendısı tanır yada sız acıp tanıtın daha sonra deamon tols programı kurulu olsun ordan cdye yuklemeden calıstırın cd key felan ıcındededır ve ayrıca ıstedıgınız traktoru sıteden alıp koya bılıyonuz hemen hemen her traktor var oyun mods bolumunde zaten3 verdıgım adreste resımlı yuklemesı vardır ordanda bakarak ındırınız ve ayrıca tam surumudur guel oyun ama ben bıktım :) ha ayrıca dılını degıstırmeyın almaca olarak kalsın eger ıngılızce yaparsanız ıneklerınız gorunmez bıde para hılesı var ama denemeyın hakkınızla kazzanını derım oyununu tadı cıkmaz :) hekese ıyı oyunlar
Tam sürüm oyun paylaşımı yasak :)