LAMBORGHİNİ TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: LAMBORGHİNİ TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

raşit link=topic=785.msg211654#msg211654 date=1252093088' Alıntı:
tamir paranız çoksa alın ben 10 sene kullandım tamirciye gitmektense mozotcuya gitmeyi tercih ederim
. Ne için öyle dedin Raşit Bey kardeşim. Bende lamborghini premium almyı düşünüyorum. Ne gibi kötü ya da iyi yönleri var, bilgilendirirsen çok memnun olurum.

ynkgl link=topic=785.msg31297#msg31297 date=1209678909' Alıntı:
ya hepiniz boş konuşuyonuz bu motorun adı yeter... çekişide çok iyi ben bizzat şahit oldum... 100 lük massey le bağladılar çekti yani inanmayan warsa tekirdağa dawet ederim...
arkadaşım traktör öle denenmez yükü vuracaksın sırtına veya aynı tarla aynı pulluk ölçüleri o zaman hangisinin prformansı güzel görürsünüz

LAMBORGHİNİ:SAME:HÜRLİMAN:TRAKTÖRLERİNİN FİYATI NERELERDE ACABA BEN BİTANE HÜRLİMANN XT 910.4 GÖRDÜM ADAM 32 BİN LİRA İSTİYOR SİZCE ALMALIMIYIM YAKIT,YEDEK PARÇA,ÇEKİŞ HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR ::::::::::::YAZZIN:::::::::::

LAMBORGHİNİ:SAME:HÜRLİMAN:TRAKTÖRLERİNİN FİYATI NERELERDE ACABA:BEN BİTANE :::HÜRLİMANN::: 60vites 103 bygir XT 910.4 GÖRDÜM ADAM 32 BİN LİRA İSTİYOR SİZCE ALMALIMIYIM YAKIT,YEDEK PARÇA,ÇEKİŞ HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR ::::::::::::YAZZIN:::::::::::

HPIM0322[1]

merhaba arkadaşım bende Xt 910,6 var 60 ileri 60 geri sana tavsiyem al derim çünkü bu makinanın özelliklerini bile öğrenmen baya zaman alır bende şu yok diyemezsin markasını ilk duyanlara gelince lamborghini 1050 ile same silver 100.4 le aynıdır cıvatası bile değişmez hürlimanların farkı içerisindeki aksesuarlarıdır ağırlıkları tamdır ve radarlıdır elektro liftde varsa dokunma keyfine 60 ileri 60 geri ise 3 kademe pover şutıl vardır manyak bir özellik makinayı radara bağladınmı kendi otomatik vitesle oynar kendisi arkadaki ekipmanı indirir kaldırır ekipman derinliği mm olarak otomatik ayarlanır alan hesabı yapar traktörün ne kadar kaydığını bile ekranda görürsün hele birde elektronik hafızalı el gazı varki inanılmaz üç bütonu var istediği devire ayarla hafızaya al lazım olunca kullan traktörü operasyon anında tek frene bas olduğu yerde döndür yakıta gelinci benimkisi 6 silindir yakıt sorunum yok tek sorunum arkasına taktığım ekipmanlar en ucuz ekipmanı pulluğu bir traktör parası çok seri romork dayanmıyor fakat traktör çok sağlam artı sökmesi takması kolay her tarafı bu kadar özelliğe göre çok açık altı yüksek hiçbir yerine su girmez çeltikçiler ondan çok alır

ccyilmaz link=topic=785.msg265787#msg265787 date=1270214121' Alıntı:
merhaba arkadaşım bende Xt 910,6 var 60 ileri 60 geri sana tavsiyem al derim çünkü bu makinanın özelliklerini bile öğrenmen baya zaman alır bende şu yok diyemezsin markasını ilk duyanlara gelince lamborghini 1050 ile same silver 100.4 le aynıdır cıvatası bile değişmez hürlimanların farkı içerisindeki aksesuarlarıdır ağırlıkları tamdır ve radarlıdır elektro liftde varsa dokunma keyfine 60 ileri 60 geri ise 3 kademe pover şutıl vardır manyak bir özellik makinayı radara bağladınmı kendi otomatik vitesle oynar kendisi arkadaki ekipmanı indirir kaldırır ekipman derinliği mm olarak otomatik ayarlanır alan hesabı yapar traktörün ne kadar kaydığını bile ekranda görürsün hele birde elektronik hafızalı el gazı varki inanılmaz üç bütonu var istediği devire ayarla hafızaya al lazım olunca kullan traktörü operasyon anında tek frene bas olduğu yerde döndür yakıta gelinci benimkisi 6 silindir yakıt sorunum yok tek sorunum arkasına taktığım ekipmanlar en ucuz ekipmanı pulluğu bir traktör parası çok seri romork dayanmıyor fakat traktör çok sağlam artı sökmesi takması kolay her tarafı bu kadar özelliğe göre çok açık altı yüksek hiçbir yerine su girmez çeltikçiler ondan çok alır
evet ,kardeş traktörü ezberlemişsin,bende same sılver(130) kullanıyorum çok ta memnunum:)

sebaste link=topic=785.msg64864#msg64864 date=1218451356' Alıntı:
selam arkadaslar ben yeniyim sizin yazdıgınız hiçbir şeye katılmıyorum siz avrupa traktörle yerli üretim traktörleri kıyaslamayın deutz lamborghini ve same ile yarışabilecek türkiyede hiçbir traktör yok var diye idda eden varsa kontagını ortaya koysun ....

yakında birçok video ekleyecegim
bizim köyde 70 lik lamborgini var bendede erkunt 70 her alanda yendim valla videolarıda var. yerli üretimleri niye bu kadar aşağıladığınızı anlamak zor kullanmadan bilmeden yazmayalım