LAMBORGHİNİ TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

: LAMBORGHİNİ TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

oziiron link=topic=785.msg5724#msg5724 date=1201123333' Alıntı:
ya sen bu motorları cok kötülüyorsun senin mazot canavarıla bir girsene 70lik labmorghini ile tarlaya nolucak acaba
LAMBORGHİNİ BEŞ PARA ETMEZ BİŞİ BİLİYOZDA SÖLÜYOZ ÖZELLİKLE 1050 5Lİ 15 ' ' PULLUĞU TEK ÇEKERDE BİLE ZOR ÇEKİYORDU BAYILIYOR
KEŞKE BİZİM KÖYDE BİTANE OOLSADA TARLAYA GİRSEK AMA BIRAK BİZİM KÖYÜ KOSKOCA TEMELLİDE BİLE BİTANE YOK POLATLIDA SAME BAYİSİ WAR BATMAK ÜZERE
SENDE NEW HOLLANDI KÖTÜLEMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMAYON Bİ DEUTZ SAYIKLAYIP DURUYON

deutzu same ve lamborghiniyle aynı kefeye koymayın arkadaşlar aynı firma üretiyo ama üçü arasında dağlar kadar fark var deutz çok başkadır güzel motordur
poyrazlı polatlıdaki same bayisini tanıyo musun sahibi hakkında bir fikrin var mı bizim bi tanıdık vardı da bize habire same satmaya çalışıyodu same bayisi aynı olabilir

ÇağRı link=topic=785.msg6052#msg6052 date=1201344435' Alıntı:
deutzu same ve lamborghiniyle aynı kefeye koymayın arkadaşlar aynı firma üretiyo ama üçü arasında dağlar kadar fark var deutz çok başkadır güzel motordur
poyrazlı polatlıdaki same bayisini tanıyo musun sahibi hakkında bir fikrin var mı bizim bi tanıdık vardı da bize habire same satmaya çalışıyodu same bayisi aynı olabilir
POLATLIDA SAME BAYİSİ Bİ TANE ZATEN
SEN HANGİ KÖYDENSİN DİE Bİ SORU SORMUŞTUM

ben polatlılı değilim ama çok gelip giderim babamın arkadaşları falan var bi arkadşının yakınıydı zaten same bayisi iskenderdi sanrım adı

Ynt: LAMBORGHİNİ TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

lamborghininin övülecek tek yönü hava soğutmalı olması
samelerle aynı ise şanzumanıda sağlamdır iş balataya gelince bizim köyde same explorer 90 war sahibi memnun ama 4 senede bi balata değiştiriyormuş debriyajmı yoksa frenmi orasını bilemem
same ve lamborghini hakkında tek bildiğim aldığın zaman satamıyorsun ve parçası çok pahalı

ÜÇPIN@RLI KORAY link=topic=785.msg5793#msg5793 date=1201174831' Alıntı:
bencede ne öyle deutz filan massey new holland john deree varken

warol koray

selam arkadaslar ben yeniyim sizin yazdıgınız hiçbir şeye katılmıyorum siz avrupa traktörle yerli üretim traktörleri kıyaslamayın deutz lamborghini ve same ile yarışabilecek türkiyede hiçbir traktör yok var diye idda eden varsa kontagını ortaya koysun ....

yakında birçok video ekleyecegim

• Beğen
Tepkiler: Ozkulish

Bravo Arkadaş sana katılıyorum motor deutz şanzıman zf yani mercedes man şanzıman firması en alt modelei 16 ileri hangi motorda var söyleyin millet alışmış 4 vitese zor geliyor çok vitesliyi kullanmak birde şu var bu motorların frenleri çok iyi traktör denen şeyin genelde freni tutmaz

lamborghınnı motoru bıraz narın bı motordur ole herkes kullanamaz hor kullanırsan tez dokulur ve samelerden farkı su sogutmalı olmalısıdır 5 sene kullandım en ufak bı sakayettımde olmadı yakıt dersenız daha az yakanı nı gormedım ve gaz yemesı cogu motordan ustundur ancak ıclerınde en randumanlı olanı 70 lık olanlarıdır 2003 model 674-70 n modelınıde 26 mılyara sattık 2003 yılında 2 yıl vade bankasız senetle sıfırdı 35 mılyara almıstık beyazlardandı sımdı satıp jd 6430 premıum aldık ama o motorun tadı baska çeltikçi motoru dur camurda kalmaz....

motorcu link=topic=785.msg20418#msg20418 date=1206632748' Alıntı:
**********daha isminde hayır yok :8 bilmezler böle boş boş konuşurlar Salih abi dimi?? noo-*-s :D :D

Arkadaşım bir daha sitede küfür edersen, bu kadar ılımlı karşılamayız. Kendinize çeki düzen verin...

POYRAZLI SALİH link=topic=785.msg5323#msg5323 date=1200861845' Alıntı:
LAMBORGHİNİ BANA GÖRE BEŞ PARA ETMEZ
ya kedi ulaşamadıgı cigere mundar dermiş poyrazlıda onun hesabı önüne gelene kötü diyor lamborghini iyiki varsın *098*- *098*- *098*-