lamborghini mi erkunt mu???

Ynt: lamborghini mi erkunt mu???

bence ilk tercihim erkunt 70e al derim. cunku ikinci el daha iyi ama deutz motorlarıda erkunttan az yakar bu da bi kesindir ama lanborgini nin parça sıkıntısı olabilir erkuntta hayatta olmaz.

Lambo, Same, Deutz aynı gurubun. Sadece renk değişikliği var diye biliyorum...

İthalleri güzel lakin bir ara Balıkesirde montaj yaptılar (Şahsuvarlar) kalite düştü diyorlardı.

Hatta geçen sene 0 km same 70 4x4 ' e hafriyat yükledik, sahibi 'memnun değilim çekmiyor, değişeceğiz' dedi (büyük ihtimalle Balıkesir montajdı).

Şİmdi tekrar İtalyanlar işe el atmışlar eski kalite geri gelmiş-gelecek diyorlardı (2-3 ay önceki Konya fuarında duyduklarıma göre)...

Bu gurup Erkunttan üstündür ama arada uçurum yoktur derim...

Lambo alayım deme.Git erkunt al new Holland al massey al Tümosan al motor mu yok ya!Piyasası yok doğru düzgün servisi yok parçası yaygın değil vs...nerden aklına geldi lambo. Uzak dur...

şimdi lomba erkunttan kat kat iyi olsun diyelim sanmamkide iyi olsun sadece olsa olsa bir motoru iyidir ama ladın diyelim ya satamazsan etrafına bir bak bakalım kaç tane lomba var..erkuntu satmazsan bile bayiye takasa verirsein hemen satılır...
birde erkuntta o kadar çok yakmıyor merak etme...
ben gezer biçerde kullanıyom 70 litre mazotla sabhdan gece yarısına kadar çalışıyor 10 12 remork arası saman çıkartıyor...
pullukda 10 saate kadar çalışıyor...
yinede seçim senin ben seni yanıltmayayım...

• Beğen
Tepkiler: Ömer Bayram

lamborghiniye saman çöl çöp işi çok hafif gelir,kıyasladığınız traktörün ettiği ...........k daha tuvalet kuyusuna inmedi,Temsilde hata olmaz...Bende olmazsa belki katılırım arkadaşlara,lakin 1999 model grand prix var geçen sene motor yaptırdım onun dışında ufak tefek arızalar oldu,çok önemli bir arıza verip uzun bekleme yapmadık...Hangi traktör olursa olsun ,üstündeki şöförde biter her şey..... tşkr.

OGUZ42 link=topic=38107.msg752885#msg752885 date=1371296911' Alıntı:
Erkunt 70 litreylemi pullukta 10 saat calisiyor?calisiyorsa kacli pullukla.

abi seni şimdi yanıltmak istemem...
ben açıklamayı unutmuşum nohut ekiminde o kadar saat çalışıyor 4 lü 14 lüde yaylı ünlü marka pullukla sabahdan akşama kadar çalışıyor bir depo yakıtla 13 km de yolu gidip geliyoruz
nohut ekimi güzden aktarılmış olduğu için toprak yumuşak oluyor

samsunbafra link=topic=38107.msg752891#msg752891 date=1371298388' Alıntı:
lamborghiniye saman çöl çöp işi çok hafif gelir,kıyasladığınız traktörün ettiği ...........k daha tuvalet kuyusuna inmedi,Temsilde hata olmaz...Bende olmazsa belki katılırım arkadaşlara,lakin 1999 model grand prix var geçen sene motor yaptırdım onun dışında ufak tefek arızalar oldu,çok önemli bir arıza verip uzun bekleme yapmadık...Hangi traktör olursa olsun ,üstündeki şöförde biter her şey..... tşkr.

.aynen öyle. ok-*-s