Kurulum[Resimli Anlatım!]

NOT:Oyunun tüm partlarını aynı dizinde topluyoruz.Zaten hepsi aynı dizinde olmazsa winrar çıkartma işlemini yaparken hata verecektir.

1- 1.Parta sağ tıklayarak 'Dosyaları Çıkart' deyin.

ls1vn5.jpg

2- 'Çıkartma Yolu ve Seçenekler' diye bir pencere gelecektir.Burada oyunun kurulum dosyalarının çıkartılacağı dizini belirtin.

ls2bt4.jpg

3- Winrar adlı program kurulum dosyalarını belirttiğimiz dizine çıkartmaya başladı.

ls3no4.jpg

4- Aşağıdaki resimdede gördüğünüz gibi .rar formatlı dosyaların içersindekilerini normal Windows klasörüne çıkarttık.

ls4ns6.jpg

5- Oyunun kurulumu için sanal sürücü programına ihtiyacımız var.Ben Deamon Tools'u kullandım.Sizlere öneririm.Artık programı indirip
kurduğunuzu varsayarak devam ediyorum.

Şimdiyse oyunun kurulum dosyasını sanal sürücü programına tanıtacağız.Öncelikle programı çalıştırdığınızda ekranın sağ alt köşesindeki saatin yanına kırmızı şimşek işareti çıkacak.
Ona sağ tıklayın 'Virtual CD/DVD-Rom' seçeneğini seçin.'Set Number of Devices' seçeneğine gelin açılan yerde '1 Drive' seçeneğini seçin.

Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra aşağıdaki resimde gösterdiğim işlemi yaparak kurulum dosyasını programa tanıtalım.

Device 0 seçeneğinin yan tarafında bulunan Mount İmage seçeneğini seçin.

ls5mj8.jpg

6- Açılan pencereden oyunun dosyalarını çıkarttığınız dizini bulun ve 'ls-2008.cue' adlı dosyayı açın.Birazcık bekleyin ve karşınızda aşağıdaki pencere.

ls6pa9.jpg

7- Hemen ilk baştaki 'Landwirtschafts Simulator 2008' yazılı seçeneği seçin.

Açılan pencerede 'Weiter>'i seçin.'Ich akzeptiere die Vereinbarung'un yanındaki tiki işaretleyin ve 'weiter>' deyin.Daha çıkan pencereyede 'weiter>' deyin.Son olarakda 'İnstallieren' seçeneğini seçin.
Artık kurulum başladı.Kurulum bittikten sonra masaüstünüze gelen 'Landwirtschafts Simulator 2009' isimli dosyaya çift tıklayarak 1.partın içinde yer alan keyi giriniz.Daha sonra oyunu oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz!

İyi eğlenceler!

Not:Yukarıdaki yazıda adı geçen Deamons Tools adlı yazılımı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Arkadaşlar oyunun kurulumu neredeyse 2008 ile aynı olduğundan resimleri güncelleme gereği duymadım.Eğerki gerekirse güncelleyebilirim..