kubota 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

Ynt: kubota 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

allahım yarrabim
okadar abartılacak bi yanı yok gibi bi yoruma bukadar şey yazdınızya helal olsun at-*-* at-*-*

arkadaşlar geçen gün samsun merkezde bayi önünde gördüm....gerçekten anay0l üzerinde giderken gördüm ve durdum...bi bakayım dedim...Fakat yani pek umduğunm gibi bir traktör göremedim..şöyle baktığın zaman,sesi bile duyulmuy0r,yani traktör gaz verdiğin zaman biraz kükremesi lazım misal...gücüne göre biraz ağır 0lması lazım traktörün,dizayn olarakda beğenmedim,tm 120 ye nasıl kafa tutar bilmem ,bunlar kendi görüşüm kimse alınmasın alanada hayırlı 0lsun

sayın hocam tm 120 ye kafa tutamaz ama 75-56 nın çift çekeriyle aynı para muadilinden ucuz artı Japon yani .... size şöyle bi örnek vereyim 98 model passatın arabistanda tavan sacı erimiş iken 93 model corollara çatır çatır geziyor kamera alırken Japon almıyormuyuz yada honda civic motoru lpg kadar nasıl az yakabiliyor yada 2,o d4 avensis neden 1.4 kadar yakıyor ........... Japonya da Endonezyada araştırdım ... emin olun bu firma çok farklı yerlere gelecek biz öyle tam otomatik traktöre binmedik bi masseyin 6400 serisinin içine binince uçağa binmiş gibi oluyoruz ama bana uçaktan ziyade sanayi ve benzinlik yolunu unutturascak bi makina lazım ....oda paran varsa Fendt yoksa Kubota.................

kubota çok iyi traktör ama türkiyeye iyilerini getirmiyolar m128x m108s gibi modelleride var internetten bi bakın hem de ekonomik ama şu balon tekerleri acayip tipsiz onlar hiç hegde gitmez bence ama ince teker olursa çok iyi olur

çiftçi58 link=topic=27472.msg308586#msg308586 date=1290199995' Alıntı:
kubota çok iyi traktör ama türkiyeye iyilerini getirmiyolar m128x m108s gibi modelleride var internetten bi bakın hem de ekonomik ama şu balon tekerleri acayip tipsiz onlar hiç hegde gitmez bence ama ince teker olursa çok iyi olur
bilader sivasın neresinden sin