konyada satılık arazi arıyorum

selamınaleyküm arkadaşlar. konya ilinde konumuu önemli değil. elektrik su alma imkanı olan ufak bi besi damı yaptırabileceğim en az 10000 m2 olacak vede verebileceğim rakam en fazla 45000 lira olacak bir arsa arıyorum . arsa acil lazım eğer varsa isteğime uygun arazi hemen talibim birazda zor durumdayım aslında şu an hayvanlarıma kiralık bi ağılda bakıyorum ancak ağıl sahibinin işinden dolayı en kısa sürede burdan traşımam lazım hayvanlarımı.

Ynt: konyada satılık arazi arıyorum

düşündüğünüz gibi değil istediğim nitelik ve fiyatta çook arazi var ben zaten söyledim yeri pekte önemli değil diye konya içi dışı diye bi zorunluluk yok .internetten araştırdığımda emlakçılara gittiğimde dediğim niteliklerde çook arazi var ben kendimce bi portföy çıkardım pazartesi hayırlısıyla bitanesini alcam ama genede ne kadar çok seçenek olursa o kadar iyi benim içinde tabiki ne kadar çok seçenek olursa istediğim araziyi seçmek açısından o kadar iyi benim için. benim burda bu başlığı açma sebebim aslına bakarsanız bulamadığım için deil arsa çokta hani hem benim için alternatif çoğalsın hemde burada bu siteden yararlanıpta paraya sıkışan acil elinden çıkarmak istediği arsası olan bi kişiye yardımcı olmak, karşılıklı birbirimizden faydalanmak yani ...