Kendi Ürettiğimiz Kabin Resimlerimiz

P%C4%B0CTURES2+108.JPG

P%C4%B0CTURES2+109.JPG

P%C4%B0CTURES2+110.JPG

stayer+008.JPG

Ynt: Kendi Ürettiğimiz Kabin Resimlerimiz

S6306849.JPG

S6306850.JPG

S6306851.JPG

S6306852.JPG

S6306853.JPG

S6306854.JPG

S6306855.JPG

Bu kabin işletmemizin girişinde prototip olarak duran kabin olduğu için traktörün üzerindeki duruşu hayal gücünüze kalıyor biraz. ama en yakın zamanda taktığımız bir traktörden de resimler çekip eklemeye çalışacağım. memnun olmayan müşterimiz çıkmadı bu güne kadar tamamı kendi üretimimiz birinci sınıf ürün ve işçilik

Duygularıma tercüman oldunuz :) tam karşıdan çekilmiş bi foto var kaportanın önünde olduğu kabinin monte işlemi tüm traktörlere yapılabiliyor arkadaşlar siz ölçüleri verin biz üretiriz :)

evet phantom larda bulunan hisar kabinin aynısı ..çok orjinal yapmışsınız ...fiyatı da uygun..isteyene klimada takabiliyormusunuz

Teşekkür ederim Evet isteğe bağlı olarak klimada takıyoruz.

tam aradığım şey çamurluklu kapsül kabin ama hayaller için biraz zaman lazım kaliteli ürünlere benziyor elinize sağlık

Teşekkür ederim inşallah bir gün hayallerinizde gerçek olur güzel bir kabinde size yaparız. Saygılarımla.

mf 265 s etaktırmak istiyorum ben traktörü kayseriye getiremem kırşehir mucur a gelip takabilirmisiniz peşin fiyatı ne kadara takarsınız.

Ertuğrul bey Firma sahibimizle görüştüm cep tel numaranızı bana özel mesaj şeklinde gönderirseniz yada cevap olarak cep tel numaranızı yazarsanız kendisi sizinle görüşmek istiyor. Saygılarımla.