Karpuz ekimi

22.11.2012
1,354
1,512

Hayırlısıyla ektik .yemek nasip olsun yarın birde yağmur yağarsa deymeyin keyfime hanımlarımız olmazsa köpekler bile gülecek halimize 20190504_100020.jpg20190504_100026.jpg20190504_100002.jpg20190504_100009.jpg20190504_100015.jpg20190504_095956.jpg

Bereketli olsun
Gercekten bundan sonra bizim hanimlar gibi tarla hayvan işi yapacak hanim zor bulunacak
Yeni nesil baska bende sevdiremedim kizima Akşamları hayvanlara gel biraz gezinti olur değişiklik olur bir iş yapma diyorum yok gelmiyor avukat olcek bakalım bizim kiz bu yil son sene
Okuyacak kız neyse okusun ama okumayacakta kizda okulda . Bu gün biraz gezindik hafta sonu kac yerde denk geldi oto stop yapan kızlar , geleceğin anne adayları üzülüyorum nasil geldik bu duruma ninelerimiz görseler kurtuluş savaşını kazanan ninelerimiz

Bereketli olsun
Gercekten bundan sonra bizim hanimlar gibi tarla hayvan işi yapacak hanim zor bulunacak
Yeni nesil baska bende sevdiremedim kizima Akşamları hayvanlara gel biraz gezinti olur değişiklik olur bir iş yapma diyorum yok gelmiyor avukat olcek bakalım bizim kiz bu yil son sene
Okuyacak kız neyse okusun ama okumayacakta kizda okulda . Bu gün biraz gezindik hafta sonu kac yerde denk geldi oto stop yapan kızlar , geleceğin anne adayları üzülüyorum nasil geldik bu duruma ninelerimiz görseler kurtuluş savaşını kazanan ninelerimiz
Eyvallah.galiba seninle benden başka evli yok yorum yapanlarda [emoji1] şimdiki nesil köyde durmaz doğru söylüyon.sahi yusufta evliydi yaa

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Bereketli olsun
haklısın ismail abi kimse köydeki kişiye kız vermiyor yada kızlar istemiyor artık. Avukat olursa kendini kurtarır abi iyi olur çocukların okur memur falan olursa sende işleri azaltırsın biraz rahat edersin abi zaten gelecekte çiftçilik ölecek bu gidişle

• Beğen
Tepkiler: ismail_17