Jx75c cam kırıldı

IMG_20181216_125251.jpg

Garajda durduğu yerde patladı fiyatını bilen var mı arkadaşlar camın?

Ekli dosyayı görüntüle 33376

Garajda durduğu yerde patladı fiyatını bilen var mı arkadaşlar camın?

Valla hocam kasko ödeyebilir ama daha sonra kasko öderken çıkardı bu yıl bizim trqktörün arka ve kelebek cam kırıldı 530₺ kasko para ödedi biz kasko parasını ödediğimiz zaman 600₺ olan kasko 1130₺ ye çıkmıştı Kasko ne işe yarıyor çözemedim valla[emoji19]

Valla hocam kasko ödeyebilir ama daha sonra kasko öderken çıkardı bu yıl bizim trqktörün arka ve kelebek cam kırıldı 530₺ kasko para ödedi biz kasko parasını ödediğimiz zaman 600₺ olan kasko 1130₺ ye çıkmıştı Kasko ne işe yarıyor çözemedim valla[emoji19]

Kasko yaptırırken cam değişimi hasarsızlık indirimini bozup bozmadigini mutlaka sorun muhtemelen kaskonuzda cam hakkınız yoktu o yüzden fiyat arttı ..

Ben 3 tane cam değiştim biri kapı 2 parça kapının camı idi birde arka cam .Kapı camını camcı bir gösterip değişti arka camıda ben ödedim Maliyet yarıya düştü kasco da bozulmaz senede bir cam hakkın var dedi
Birde kabin ruhsata işli olması gerekiyor sizinki de orijinal olduğuna göre işlidir

Benim sağ kapı arka büyük camı farklı zamanda kırdılar. Sağ kapı +demiri 550 arka camda kolla beraber 150 lira geçmiş dönem fiyatları. Servis parasını alır evrak verir faturayı kasko firmasına verir parayı alırsınız. Ben kasko ile uğraşmadım serviste hallettim

Geçen yaz jx75c nin sol kapısını sadece camını 400 tl ye servisten aldık.Menteşe , kapı kolu sağlamdı onları almadık.Durduk yere cam patlaması genelde içeride biriken havanın basınç yapması nedeniyle patlıyor kelebek camlardan biri aralık bırakıldığında pek böyle sorunlar olmaz.

Bu sorun hidromek bekoloder larda genetik bi sorun haline geldi durduk yerde cam patlıyor. Genellikle kırılan cam kelebek camı. Sebebi hava basıncı. Kapıları tam kapatsanda kabine hava girecek bi yer olması lazım

Geçmiş olsun.Kaskodan 1 adet cam değişim hakkı olması lazım.
Kabinin hava sızdırmazlığı çok iyi düzeydedir.İçeride iki tane klima filtresi var, camlar kapalı iken kapı örtülürse basınç yapıyor, kelebek camı aralık kullanıyoruz veya arka camın kilidini kapatmıyoruz veya arka camdaki kablo çıkış deliğini açık bırakıyoruz, yeterli olur.

Ben case servisinde çalışıyorum garanti var ise daha önce hiç kırılmamış ise garantiden değişebilir kasko varmı peki
Birde bu jxc lerde dizlik camı çok patlıyor.

Batuhan case servisinde stajmı yapıyorsun.
Kirklareline gelirsem uğrarım yanına.basimiza bi iş gelirse yardımcı olursun artık.