İzmir Tarim Fuari.

Fuarda 20190209_203823.jpg20190209_143007.jpg20190209_142651.jpg20190209_133817.jpg20190209_131913.jpg20190209_131903.jpg20190209_132303.jpg20190209_131325.jpg20190209_120716.jpg20190209_113139.jpg

Mesela dikkatimi çeken john deere fuarda yoktu. Çelikel e uğrayacaktım o da yoktu. Fendt kullanılmış traktörleri getirmiş gibi geldi bana traktörün plakası vardı 35. Yani koskoca izmir fuarına gelen hayvanlar bunlar olmamalıydı. En büyük traktör deutz fahr da vardı kaç bg hatırlamıyorum. Organizasyon iyi değil hele otoparkta görevli yok kafasına göre park ediyor herkes sonra girmek çıkmak zulüm oluyor. Dün öyleydi bugünü düşünemiyorum. Arabaların camlarına üzerinde çıplak kadın fotoğrafı olan masaj salonu kartvizitleri sokuşturmuşlar. Bisürü de genç kız bu kartvizitlerden dağıtıyor. Ne alaka anlayamadım ve hoşuma gitmedi.

Massey Ferguson da yoktu ilk defa gittim.Fuarda Eşref Şekerli ile karşılaştım biraz konuştuk o da fuar geçen seneye göre boş dedi.

Mesela dikkatimi çeken john deere fuarda yoktu. Çelikel e uğrayacaktım o da yoktu. Fendt kullanılmış traktörleri getirmiş gibi geldi bana traktörün plakası vardı 35. Yani koskoca izmir fuarına gelen hayvanlar bunlar olmamalıydı. En büyük traktör deutz fahr da vardı kaç bg hatırlamıyorum. Organizasyon iyi değil hele otoparkta görevli yok kafasına göre park ediyor herkes sonra girmek çıkmak zulüm oluyor. Dün öyleydi bugünü düşünemiyorum. Arabaların camlarına üzerinde çıplak kadın fotoğrafı olan masaj salonu kartvizitleri sokuşturmuşlar. Bisürü de genç kız bu kartvizitlerden dağıtıyor. Ne alaka anlayamadım ve hoşuma gitmedi.
Fendt ikinci el tabla takmış ve dediğin gibi claas jd Çelikel gibi firmalar yoktu

Fendt ikinci el tabla takmış ve dediğin gibi claas jd Çelikel gibi firmalar yoktu
Tablanın boyası falan çıkmıştı iyice [emoji16] traktörün lastiklerinde de ufak çizikler vardı gerçi parlatmışlar ama yakından bakınca kullanılmış gibi geldi bana.. Çelikel zaten gelmiyor izmir e. Claas, jd, mf hiç yoktu. Geçen yıl firmanın biriyle görüştüğümde yerler çok pahalı demişti herhalde ondan katılmıyorlar. Ama john deere Türkiye ye birde izmir Torbalı ya fabrika açmışken gelmesi gerekirdi.

Eren bey merhaba
Firmamızı fuarda ziyaret etmek istemenizden çok memnun olduk ancak son 3 yıldır İzmir fuara katılmıyor. 19-23 mart tarihleri arasında gerçekleşecek Konya tarım fuarında yeni ürünlerimizle katılacağız. Sizide ağırlamaktan onur duyarız.

Bana 7-8 diskli çayır biçme lazımdı yerli firmalar 6 diske kadar yapıyor mecbur ithal modellere bakıyorum. 165cm lik tamburla olmuyor artık işler kapasite yükselmeli. Paksan büyük balya makinası ihtiyacını çözer ama nedense pek istekli değil. Yaz basında 6 ipli makinaya 90 bin euro baz fiyat çıkardılar sözde yerli oluyor el insaf yani.

Mustafa bey Kuhn marka Çayır biçme makinesi olarak FC352RG yada FC3560TCR modelini incelemenizi tavsiye ederim.