hattat elinden geleni yapti

Ynt: hattat elinden geleni yapti

ibrahim_11 link=topic=81745.msg970311#msg970311 date=1423841750' Alıntı:
benim anlamadım adam niye bukadar küfürbaz habire küfür ediyor :)
küfürü hayat tarzı olarak benimsemiş herhalde
küfürü bişiy sanıyor
(''''''T@RB&Y#S+Z''''')
'''''''''''''''''''' ' ''''''

sebazios link=topic=81745.msg970411#msg970411 date=1423854068' Alıntı:
3 gün sonra o silaj makinası dağılınca 'bizim yerli üreticiler kaliteli mal üretemiyor yaa' diye kahvede anlatırız.
ayynen öyle yaparız ama neden nasıl bölündü diye sormayız
adam yerli traktörü ortadan bölmüş diye anıyoruz ama o adam o traktörü ne yaptıda böldü memnun olanlar var 17.000 saat çalışıpta bölmüyenler var eee neymiş aleti edevatı kullanmayı bileceksin işte ustalık orda belli olur. Yanlışmı??

Motor makine hadi neyse adamın şu diline bakın siz hele. İki kelimeyi küfürsüz yan yana getiremiyor. İşte böyle kişiler yüzünden bazen çiftçi dediğimiz insanların aklına hemen ağzı laf yapamayan,küfürden başka bi şey bilmeyen kişiler olarak geliyor çiftçiler.

noble link=topic=81745.msg970510#msg970510 date=1423861258' Alıntı:
Motor makine hadi neyse adamın şu diline bakın siz hele. İki kelimeyi küfürsüz yan yana getiremiyor. İşte böyle kişiler yüzünden bazen çiftçi dediğimiz insanların aklına hemen ağzı laf yapamayan,küfürden başka bi şey bilmeyen kişiler olarak geliyor çiftçiler.

Şimdi bende bunu yazacaktım sen önce yazmışsın...:))
Böyle insanlar nasihatten de anlamaz devamlı kendisini haklı görür. Böyleleri benim masama oturamaz.

ekiz link=topic=81745.msg970429#msg970429 date=1423854844' Alıntı:
ayynen öyle yaparız ama neden nasıl bölündü diye sormayız
adam yerli traktörü ortadan bölmüş diye anıyoruz ama o adam o traktörü ne yaptıda böldü memnun olanlar var 17.000 saat çalışıpta bölmüyenler var eee neymiş aleti edevatı kullanmayı bileceksin işte ustalık orda belli olur. Yanlışmı??
haklisin katiliyorum sana