HATTAT 285 S ÇİFTÇİ TV TOPRAĞIN KRALLARI

Ynt: HATTAT 285 S ÇİFTÇİ TV TOPRAĞIN KRALLARI

iskender link=topic=85386.msg1019951#msg1019951 date=1440528161' Alıntı:
Arkadaşlar bu programı sunan kişiye 10 üzerinden kaç puan verirsiniz ??? Elinizi vicdanını koyun gerçektende sizce sunabiliyör mu?
Çabayı emeği görmezden gelmek istemem , ama seninde ifade etmek istediğin gibi ürün ile ilgili daha bilgili ve bu konulara daha hakim birisi olsa daha çok ilgi çekebilirdi diye düşünüyorum

iskender link=topic=85386.msg1019951#msg1019951 date=1440528161' Alıntı:
Arkadaşlar bu programı sunan kişiye 10 üzerinden kaç puan verirsiniz ??? Elinizi vicdanını koyun gerçektende sizce sunabiliyör mu?

Facebook sayfasından bir yorum: (yarıldım :D )

Resimler ve ekler

• w.JPG
    w.JPG
    15.7 KB · Görüntüleme: 359
  • w.JPG
    w.JPG
    15.7 KB · Görüntüleme: 332

iskender link=topic=85386.msg1019985#msg1019985 date=1440539347' Alıntı:
Taa kendisi arkadaşlar.sizce de haklı değilMiyim? birsürü insan izliyor bu mudur lütfen ! Gerçektende çok komik sunuyor.

Sonuna kadar haklısın İskender Abi. 'Konuşma özürlü' lafı biraz ağır kaçmış ama, en azından 'konuşmayı bilen' biri tercih edilebilirdi.

Memlekete konuşmayı bilen, hitabı kuvvetli adamların köküne kıran mı girdi?

Benim bu işten anladığım, sadece ekonomik değil, kültürel olarak da bayağı bir geriye gittiğimiz.

• Beğen
Tepkiler: srtys

Hakikaten Çiftçi TV deki Toprağın Kralları programını sunan abi biraz şivesi mi desem uslubumu bazen programı komediye çeviriyor.Belkide kanal farklı tarzının reyting olarak geri dönebileceğini hesaplayıp özellikle olarak program yaptırıyordur.Konu değil belki ama bu tarz progamlar (mesela Bereket TV de yayınlanması planlana ' traktör arenası ' programı) Reality Show ' a benzer bir tarzla sunulsa izleyicilere sanki daha fazla izlenir ve kaliteli olur gibi geliyor bana.

eeemreee link=topic=85386.msg1030590#msg1030590 date=1446134832' Alıntı:
Tekrar çekmek çok mu zor . Bi tekrar la sahneyi kurtarıcaklar. Ekip komple aynı aileden heralde ki kimse yadirgamadan servis etmisler

bazen ne anlattığını unutuyor cümleyi bağlamaya çalışırken ne dediği anlaşılmıyor
bazen ses gidiyor, bazende sessiz çektikleri, sonradan müzik eklemeyi düşündüklerini tahmin ediyorum, yerleri montajsız yayınlıyorlar

traktörmetre bunun yanında çok üstün bir program

FatihEFE link=topic=85386.msg1030595#msg1030595 date=1446135173' Alıntı:
bazen ne anlattığını unutuyor cümleyi bağlamaya çalışırken ne dediği anlaşılmıyor
bazen ses gidiyor, bazende sessiz çektikleri, sonradan müzik eklemeyi düşündüklerini tahmin ediyorum, yerleri montajsız yayınlıyorlar

traktörmetre bunun yanında çok üstün bir program
Oradaki beyfendi daha berrak ve yormayan bir dili var. Ben şahsen onu tercih ederim. Amatör diyecem değil ozensiz bi çalışma daha çok

Geçende bu programı sunan sunucu biçerdöver anlatıyordu programda neredeyse biçerin içindeki düzenekleri birbirine sokacaktı iyiki biçerci olmamış yoksa saglam biçer bırakmazdı ;D

sebazios link=topic=85386.msg1020005#msg1020005 date=1440575154' Alıntı:
Sonuna kadar haklısın İskender Abi. 'Konuşma özürlü' lafı biraz ağır kaçmış ama, en azından 'konuşmayı bilen' biri tercih edilebilirdi.

Memlekete konuşmayı bilen, hitabı kuvvetli adamların köküne kıran mı girdi?

Benim bu işten anladığım, sadece ekonomik değil, kültürel olarak da bayağı bir geriye gittiğimiz.
Traktörmetre sezon finali çekimlerinde konusu geçti bu arkadaşın, İllallah dedirtmiş Hattat cılara :)

Programın açılışı bu şekilde
Merhaba çiftçi tv izleyenleri
Çiftçimizin teknoloji pusulası tarım makinalarını incelemeye devam ediyoruz
Çiftçilerimizden gelen istekler üzerine bu haftaki örneğimizi uygulamalı bir şekilde Bursa İnegöl ' e çekim yapmaya geldik
İlk örneğimiz için İtalyan bir markası olan Antonio carraro traktörün bir sınıfını bir örneğini inceleyeceğiz.

Olması gereken;
Merhaba çiftçi tv izleyenleri
Çiftçimizin teknoloji pusulası olarak tarım makinelerini incelemeye devam ediyoruz
Çiftçilerimizden gelen istekler üzerine bu haftaki örneğimizi uygulamalı bir şekilde çekim yapmaya Bursa İnegöl ' e geldik
İlk örneğimiz için İtalyan markası olan Antonio carraro traktörün bir sınıfını inceleyeceğiz.

sadece fazla bir kelimeyi çıkarıp, aynı kelimelerle sıralı bir cümle kurmaya çalıştım ve sonuç verdi sanki daha anlaşılır oldu