Hars traktör detaylı fotolar

Ynt: Hars traktör detaylı fotolar

Kopya kopya kopya ... Mehmet Şimşeker ' e de baktım az önce kuyruk mili sadece 540 devir. Arkadaşım madem yapacaksın özgün ol. Başak, Hattat vs gibi kendin dizayn yap. Ergonomi çok önemli artık. Mesela bizim Fordun burnu uzun olması beni çok rahatsız ediyor. Bu da aynı biraz daha kullanışlı yapın bunları.

bence adamalar iyi yapmış..ban göre traktörde ne kadar çok elektronik okadar arıza demek ..mekanik bence en iyisi..MF ninde en az arıza yapanı en randumanlısı bu seri..çok teknoloji konfor arayanlar fent-clas-deutz ..vs traktörler alacak..

Hars, ulusal kültür,gelenek, tarla sürmek anlamına gelir.
Bir medeniyetin, insan topluluğunun, devlet, fikir hayatında, ilimde ,fende, güzel sanatlarda, iktisadi hayatta, ticarette,ziraatte, ulaştırma işlerinde yapabildiği şeylerin sonucudur.
Ziraat geleneğimizin sonucu, demek isteniyor.
Motor Perkins, turbo + intercooler, EGR,SCR,DOC,DPF yok, Euro 3A emisyon seviyesinde, bakım kolaylığı var.
Şanzıman 16*16 tam senchromench ve levye gerekiyor.600 devir vites aralığı, 300 devir buçuk aralığı istiyor.1800 devir 35 km/h hız gerekiyor.Çift çeker ve kuyruk mili düğmeli olması lazım.
Kullanışlı ve kaliteli olduktan sonra her traktör bize lazımdır.Emeğe de saygı göstermek lazım, noksanları yazdım.Yapılırsa meraklısı da çıkar.

Hars hüseyin angılcı rulman sanayi kısaltması...fitma 40 yıla yakın sizin övdüğünüz tüm yerli yabancı traktörlere orjinal yedek parça üreticisi bundan bir süre önce polatlı da batmak üzere olan bir traktör fab.bandını satın aldılar zaten yuzde elli kendi üretimlerini banda taşıdılar...hars yedek parçalarını tüm dünyada googlede sorgulatabilirsiniz.motoru perkins motor kullanıyor şanzuman kendi şanzumanları ile birlikde izmirli bir firmanın koltuk yine yerli konya malı diğer aksmları kendi üretimleri baskı plakaya kadar bu arada yaklaşıl 500 kişi parça üretiminde olmak üzere 200 de traktör üretiminde 700 civarı çalışanı olan 123 adet servis ağına sahip bir firma kendi traktörüm bu marka hiç sorun yaşamadım...bazılar çakma demiş bilmem ne demiş yıllardır mf nin parçalarını bunlardan alıyordunuz...siz bana kulak asmayın yabancı alın kardesim bilindik marka..macera aramayın derim.nede olsa onlar gavur icadı ama eninde sonunda yedek parça alacagınızda ucuz olsun yan sanayi olsun dediğinizde o traktörün yan sanayi parçasının hars ismini göreceksiniz...