Hangi Motorlu Testere? (Günceldir Acil)

Motorların çalışmamama konusunda benzin-yağ karışımı miktarı önemli oluyor.
Normal markalarda 60-65 gr/lt yağ kullanmak gerekirken ,
Husqvarna gibi profesyonel makinelerdeki özel yağlar 35-40 gr/lt kullanılması gerekiyor.
Fındık bahçesi biçenler 2 motor kullanıp , 1 depo benzin bitene kadar diğer motoru dinlendirip soğutuyor.
Çok işiniz yoksa 1700 TL civarlarında piyasada testereler mevcuttur.

2007 model o yıldan beri sorunsuz kullanıyorum daha tık demedi
Makineden daha ziyade dilinden anlamak titiz ve tek elden kullanmak lazım
Özellikle kör zincir ile kesim yapmak kirli hava filtresi kötü yakıt uygun olmayan ölçüde ve cinste yağ kullanmak veya veya az oranda yağ kattiktan sonra tüm makineler icin aynı son kaçınılmaz
361 veya 381 ikiside taş gibi makine budama için pek uygun olmasa da dilimle me işinde mükemmel iş çıkarır
İşinizi ms 250 de görür ama. Bütçede sıkıntı yok diyorsanız ms 381 alın birebir kopyaları çok piyasada aman dolandirilmayin
381 galiba bana fazla bir makine hocam. 361 ile 291 arasında kaldım. Aralarında 800 tl bir fark var. Bugün 291 i sipariş ettik. Ağırlıkları aynı. tabi 361 daha güçlü bir makine. Budamada kolaylık sağlasın diye 291 i tercih ettim. Dediğiniz gibi temiz kullanmakta fayda var. Yoksa hangi model aldığımızın pek bir önemi kalmıyor. 2. elede .çok güvenmediğim için sıfır sipariş ettik 5094 tl. İnşallah sıkıntısız kullanırız.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin 58 58
381 galiba bana fazla bir makine hocam. 361 ile 291 arasında kaldım. Aralarında 800 tl bir fark var. Bugün 291 i sipariş ettik. Ağırlıkları aynı. tabi 361 daha güçlü bir makine. Budamada kolaylık sağlasın diye 291 i tercih ettim. Dediğiniz gibi temiz kullanmakta fayda var. Yoksa hangi model aldığımızın pek bir önemi kalmıyor. 2. elede .çok güvenmediğim için sıfır sipariş ettik 5094 tl. İnşallah sıkıntısız kullanırız.
Hayırlı olsun