Güncel Ayçiçek Fiyatları

Ham yag getirecekler gostermelik ihtiyaca gore devede kulak ne yapsalar fiyat dusmez dunyada mal yok arti yeni hasata 7 ay var
BİZİM BURALARDA EKİM BAŞLIYOR ALLAH İZİN VERİRSE TEMMUZ ORTASINDA BURADA HASAT BAŞLAR....İNŞALLAH 5 LİRADAN AŞAĞIDA DÜŞMEZ ÇÜNKÜ GEÇEN YIL 2800 E VERDİK..

Bizde 3800 tl ye verdik sizinkiler bedava gitmis bizdede 2800 den acildi piyasa bir ay bekletip bu fiyata geldi bence biraz kuru bicin trakya piyasasi olustuktan sonra satin bencede 5 tl den acilir 45 yag 6 yi da gorur diye dusunuyorum staratejik urun ekimide az

• Beğen
Tepkiler: srtys
Bizde 3800 tl ye verdik sizinkiler bedava gitmis bizdede 2800 den acildi piyasa bir ay bekletip bu fiyata geldi bence biraz kuru bicin trakya piyasasi olustuktan sonra satin bencede 5 tl den acilir 45 yag 6 yi da gorur diye dusunuyorum staratejik urun ekimide az
ahhh ahh bizim buranın tüccarları canavar..şu tarıhe kadar alım vardır göndereceğimiz fabrika alımı şu tarihte kapatıyor yoksa artık almayız diye milleri gazlıyolar.en geç biçenden bile aynı fiyattan alıyolar..hatta ekim ayına kadar çukobirlik alım yapmış o da en son 3 liradan aldım diyor..yani anlican bizim buranın piyasası kendi kafasına göre şekilleniyor...bakalım umudumuz bu yıl 5 liradan açılması..gerçi adana borsası son işlemini 4100 den yapmış ama inşallah açılışı trakya borsalarını baz alırlar aksi halde bu yıl burda 4 ü bile görmek hayal olur bize.