GIANTS EDİTOR İLE ARAZİYE ÜRÜN EKLEMEK(RESİMLİ ANLATIM)

Arkadaşlar aşağıda resimli olarak anlatımını sunduğum konu; Editor ile araziye standart 4 ürünün ekilmesi ve arazi dokusunu oluşturmak içindir.

[size=12pt]1-Editorun açılması ve pulluk deseni yapılması[/size]

94bd8194.png

[size=12pt]2-Cultıvator deseni yapılması[/size]

b3f12ed4.png

[size=12pt]3-Ham arazi deseni yapılması[/size]

666aaa3f.png

[size=12pt]4-Barley ekimi[/size]

1d97cc04.png

[size=12pt]5-Grass ekimi[/size]

d8f11d34.png

[size=12pt]6-Darı (mısır) ekimi[/size]

08d64d7d.png

[size=12pt]7-Rape ekimi[/size]

d70ad745.png

Ynt: GIANTS EDİTOR İLE ARAZİYE ÜRÜN EKLEMEK(RESİMLİ ANLATIM)

selam arkadaslar benim bi sorunum var umarim burada cozum vardir benim sorunum arazi uzerinde degisiklik yaptigim zaman kayit yapamiyorum hic bir sekilde hata almiiyorum sadece kayit butonuna bastigim zaman program bir sure yanit vermiyor obje eledigimzamanda ayni sorun program yanit vermiyor diyor ama objeler ekleniyor yani onda bir sorunum yok lutfen yardim edin

mrt1 link=topic=39898.msg520089#msg520089 date=1327488894' Alıntı:
selam arkadaslar benim bi sorunum var umarim burada cozum vardir benim sorunum arazi uzerinde degisiklik yaptigim zaman kayit yapamiyorum hic bir sekilde hata almiiyorum sadece kayit butonuna bastigim zaman program bir sure yanit vermiyor obje eledigimzamanda ayni sorun program yanit vermiyor diyor ama objeler ekleniyor yani onda bir sorunum yok lutfen yardim edin

harita üzerinde çalışmanız bittikten sonra haritanın konumunu değiştirmeniz lazım mesela C:\Documents and Settings\MERT\Belgelerim\My Games\FarmingSimulator2011\mods\BOZKIR_MAP bu mapı
editlediğimizi düşünürsek 1. bulunduğu konumu değiştirmek lazım 2. haritanın adını değitirmek lazım 3.map01.i3d nin adını şimdi D sürücüsüne yeni bir klasör oluşturalım adı 555 olsun editlediğimiz mapı
bu klasörün içine kopyalayalım daha sonra mapın adını a123 yapalım sonrada map01.i3d nin adını değiştirelim onuda 88.i3d yapalım ve Giants Editörle açalım çalışmalarınızın kaydedilmiş olduğunu görürsünüz tekrar mapın adını BOZKIR_MAP yapıyoruz aynı şekilde 88.i3d olanıda map01.i3d olarak değiştiriyoruz

bu olayi resimli bi sekilde anlatsaniz cok iyi olur cok karisik bi durum :S