GIANTS Editor ile 12 metrelik biçer tablasını 50 metre yapma (videolu anlatım)

Ynt: GIANTS Editor ile 12 metrelik biçer tablasını 50 metre yapma (videolu anlatım)

kardeşim keşfin mükemmel ama bana fazla karışık geldi sağolasın ben farming simulator 2009 u oynuyorum onada bu uygulanabilirmi? fendt ten başka model araç alınabilirmi nasıl? oyunun çözümü hakkın da beni bilgilendirirsen memnun olacağım başka çiftlik çıkıyor mu? hayvanlar var mı? ben easy de oynuyorum ondan mı çıkmıyor bölüm geçilebiliyormu?çok soru oldu galiba şimdiden çok teşekkür ederim hiç bir oyunu bu kadar keyifle oynamadım ve merak etmedim yazacaklarını sabırsızlıkla bekliyorum

Ynt: GIANTS Editor ile 12 metrelik biçer tablasını 50 metre yapma (videolu anlatım)

anlatımın gercekten güzel olmus fakat anlatırken
-surdan sunu seciyoruz
-sunları 6.5 yapıoruz
dedigin yerlerin acaba isimleri nedir bunu soleseydin aslında bircok kullanıcıya kolaylık saglamıs olabilirdin.. ;) acıklamalarımı yanlıs anlama tabi ama eger degistirdigin seylerin adınıda solersen bircok tasarım karsımıza cıkabilir ;)

lostman39 link=topic=27361.msg236256#msg236256 date=1261339042' Alıntı:
anlatımın gercekten güzel olmus fakat anlatırken
-surdan sunu seciyoruz
-sunları 6.5 yapıoruz
dedigin yerlerin acaba isimleri nedir bunu soleseydin aslında bircok kullanıcıya kolaylık saglamıs olabilirdin.. ;) acıklamalarımı yanlıs anlama tabi ama eger degistirdigin seylerin adınıda solersen bircok tasarım karsımıza cıkabilir ;)
arkadaşım ben giants editör öğretmeni değilim ki. onları bende bilmiyorum karıştırarak deneme yanılma yoluyla buldum işinize yarar diye paylaştım. çünkü ben oyuna yeni başladığımda geniş tabla çok aramıştım.

hamza_46_46 link=topic=27361.msg239586#msg239586 date=1262723998' Alıntı:
arkadaşım yaptım uyguladım oldu fakat darı tablasında yapamadım onuda anlatır mısın sana zahmet
aynı işlem mısır tablası, ekim makinası, karıştırıcı çapalarda da geçerli arkadaşım. biraz karıştır.

hamza_46_46 link=topic=27361.msg246944#msg246944 date=1265045186' Alıntı:
abi darı tablasında denedim oldu ama tabla biçere takılmadı
yardımcı olur musun

giants editörü açtığında sol tarafta seçilen yerler var, orda (attacher_joint) diye birşey var ona tıkla nerede olduğuna bak tam biçere takıldığı yerde olması lazım onu yana veya ileriye kaydırmış olabilirsin.