Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninmasi

Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninmasi

Arkadaşlar,bilhassa fuarlar da birbirimizi tanımak tanışmak maksadı ile yakalarimiza "Trakklup" tanıtım kartının takmayı öneriyorum.Ne dersiniz?19 ocak İzmir tarım fuarında bunu uygulamamız nasıl olur , tanışırız

Cevap: Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninma

Bursa tarım fuarında da uyguladık ama fazla gezip hareket edemedigimden sadece
Giderken John Deere standından bir arkadaş la tanışmıştım.

Resimler ve ekler

• IMG_20161015_220253.JPG
    IMG_20161015_220253.JPG
    512.9 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG_20161015_220125.JPG
    IMG_20161015_220125.JPG
    406 KB · Görüntüleme: 134
  • received_10209222902360990.jpeg
    received_10209222902360990.jpeg
    204.5 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_20161015_220056.JPG
    IMG_20161015_220056.JPG
    396 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleme:
Cevap: Fuarlarda ve tarım organizasyonlar in da bulunan "Trakklup "üyelerinin taninma

Bursa tarım fuarında da uyguladık ama fazla gezip hareket edemedigimden sadece
Giderken John Deere standından bir arkadaş la tanışmıştım.

Buluşmalarda ki hoş muhabbet ortamı resimlerden okunuyor gitme fırsatım olmadı hiç açıkcası çok isterim buradan bilgilerini paylaşan abilerimizin kardeşlerimizn birde yüz yüze muhabbetini dinlemeyi,buluşmalara gelemeyen fuarları gezen bir çiftçi için bence on numara olur [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

Buluşmalarda ki hoş muhabbet ortamı resimlerden okunuyor gitme fırsatım olmadı hiç açıkcası çok isterim buradan bilgilerini paylaşan abilerimizin kardeşlerimizn birde yüz yüze muhabbetini dinlemeyi,buluşmalara gelemeyen fuarları gezen bir çiftçi için bence on numara olur [emoji106]

Mehmet, o zaman gelecek ay ki Denizli fuarında ev sahibi sensin :) Bu işin nasıl olduğunu bize göster, örnek ol :)

• Beğen

Bir kalın kağıt parçası ile yapabilirsiniz
aynen abim..
ya herhangi bir reklamcıda trakkulüp logosuyla birlikte isminizi yazdırır takarız..
yada kendimiz herhangi bir unsurla belirttikmi olur..
önemli olan karşıdakinin görüp tanıması..

• Beğen

aynen abim..
ya herhangi bir reklamcıda trakkulüp logosuyla birlikte isminizi yazdırır takarız..
yada kendimiz herhangi bir unsurla belirttikmi olur..
önemli olan karşıdakinin görüp tanıması..

Çok doğru,herhangi bir kırtasiye den yakaya takılan isimlikilerden satinalarak temin edilerek .Kalın yüzlü Keçeli kalemle "Trakklup" ibare yazilabilir.
Bu sayede;Daha sonra Trakklup üyelerinin birbiri ile tanışmaları ve fotoğrafları ,sohbetleri ve tarımsal konulara ait video ve resimler bu forumda paylaşılır,yeni bir yararli konu olabilir

Son düzenleme: