ford 6610 ve tümosan 70 80 ciftte kapışıyor

Ynt: ford 6610 ve tümosan 70 80 ciftte kapışıyor

Tek ceker ince tekerli bir traktörün önünde bir cift ceker patinaja tutulup zor yürüyor diyorlardiya cift ceker her zaman avantajli diye gercekten tek çeker tumosani tahmin edemiyorum

abi bu tümosana motor diye binilmezde bakma sen millet takıyor 90 beygirine 5 li pulluk traktörüm çok güçlü diye geziyor lan ben o toprakta küregi elimde ittirsem ondan fazla toprak çıkartırım oyle yumuşak toprakta buyuk pulluk takmak marifet deil gelin çukurovaya en çok övdükleri 82.80 a adam 3 lü takıyor

cok guzel vıdeo ızlerken zevk aldım fakat tumosanda bı sorun var hıc kesılmıyor bayılmıyor ama takılıyor hıdrolık sıstemınde tumosanın sorun var yada pullugu ıyı ayarlıyamamıs yoksa tumosan bogulupta ford yetısmıyor dıkkat ettıysenız tumosan hıc bogulmuyor ama pulluk takılıyor o zaman patınaj edıor durmadan sanırım hıdrolıgı dalma yapıor yada pulluk ufak gelıor kasıor motoru yada pulluk ayarı ıyı deıl vıdeo ceken adam da masallah ole bı cekmıs ki hıc bişi anlasılmıyor fakat forda helal olsun

Paylaşım için teşekkürler. Tekçekerlerin nadasta çiftçeker traktörlere göre daha seri gittiğini biliyoruz fakat burada Ford 2 teker asılmasına rağmen 4 teker birden asılan Tümosana göre daha rahat çekmiş helal olsun yaşlı kurda :)