Ford 6610 reklam afişi

e9e690da437c41832e0e1ed69e4070a9.jpg

İyi sen dolu konuş o zaman
6600 brezilyası almanı yokmu 6610 lar ingiliz brezilya ve yerli montaj olmak üzere 3 montaj yeri yokmuydu 6610 ların blokları nasıl dayanıksız baklava blok mevcut blok patlatan 5000 lik ler 6600 ler neden 6610 baklava blok taktırıyor konuşuyorsun fakat yanlış bildiğin doğrularını konuşuyorsun bilmeyenlerede yanlış anlatıyorsun.

murat bey ben yanlış bilinenleri doğru biliyormuşcasına söyleyenlere tepkim biraz sert evet fark ettim haklısınız özür dilerim.
Foruma şimdi hoşgeldin , bende bafralıyim lazerli çeltik ekimi yapiyoruz, sulu işi birakali 15 yila dayandı, çeltik tarımi hasat fiyat bilgilerinde faydalanmak isterim ismim fuat hali hazirda açılmiş 2020 celtik hasat donemi konumuz var orda her türlü bilginizi paylasabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: yıldırım55
Foruma şimdi hoşgeldin , bende bafralıyim lazerli çeltik ekimi yapiyoruz, sulu işi birakali 15 yila dayandı, çeltik tarımi hasat fiyat bilgilerinde faydalanmak isterim ismim fuat hali hazirda açılmiş 2020 celtik hasat donemi konumuz var orda her türlü bilginizi paylasabilirsiniz.
teşekkür ederim ben çarşambadayım malesef bizim topraklar aşırı sulu ve eski olduğu için lazeri çekiyoruz ama batmaktan kurtaramıyoruz mecbur sulu yapıyoruz