Fendt 9460 R BİÇERDÖVER

evet Fendt ' in son çalışması;Yeni Fendt 9460R biçerdöveri ile yüksek güçlü segmentteki makineler arasına bir top model koyarak üretim bandını genişletiyor.Bu modelin kalbinide 8metrelik tablası ile 459hp motoru oluşturuyor.Yüksek kapasitesi ve güçlü motoru ile birinci sınıf bir makine.Makine geliştirilirken maliyetler ve iş yapılırken kaybedilen zaman önde tutulmuş.Buda demek oluyor ki;kullanılabilirlik ve fazla fayda....
EDİT:

İç görünüm:Modern ve büyük görüş açısına sahip kabin,kolay kontrol panelleri,ergonomik çok fonksiyonlu lövyesi,hava kontrollü koltugu,kliması standart,elektrikli camları...

[move]NOT:Fendt ' in kendi sayfasından alıntıdır ve kendi çevirimdir.Saygılarımla...[move][/move]

Ynt: Fendt 9460 R

D_Artagnan link=topic=3800.msg38609#msg38609 date=1211670981' Alıntı:

evet Fendt ' in son çalışması;Yeni Fendt 9460R biçerdöveri ile yüksek güçlü segmentteki makineler arasına bir top model koyarak üretim bandını genişletiyor.Bu modelin kalbinide 8metrelik tablası ile 459hp motoru oluşturuyor.Yüksek kapasitesi ve güçlü motoru ile birinci sınıf bir makine.Makine geliştirilirken maliyetler ve iş yapılırken kaybedilen zaman önde tutulmuş.Buda demek oluyor ki;kullanılabilirlik ve fazla fayda....

NOT:Fendt ' in kendi sayfasından alıntıdır ve kendi çevirimdir.Saygılarımla...

dartanyann...saygınıza...sevgilerr..selamlarrr..araştırmalarınıza...teşekkürlerr....

Ynt: Fendt 9460 R

D_Artagnan link=topic=3800.msg38609#msg38609 date=1211670981' Alıntı:

NOT:Fendt ' in kendi sayfasından alıntıdır ve kendi çevirimdir.Saygılarımla...
Tekrar bu güzel bilgiler için teşekkürler @D_Artagnan alk-*s