• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

FARMTRACK YENI MODELLER

xperia

Aktif Üye
Traktör dünyanın önde gelen üreticisi - Farmtrac Traktörler Avrupa Escorts Ltd parçasıdır. 2000 yılında Farmtrac Polonya ' da üretime başladı ve şu anda tarım traktörleri en büyük yerli üreticisi. Farmtrac traktörler 15 Avrupa ülkesinde satılmaktadır.

Farmtrac traktörler Dünyanın en iyi bileşenleri içeren basit ve güvenilir bir yapı dayanmaktadır. Bizim tedarikçileri ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA ve diğer ünlü markalar yer alıyor.

Genellikle deneyimi fazla 30 yıl - Biz önde gelen uzmanları istihdam kendi ürün geliştirme departmanı çalıştırın. Tüm makinelerimiz Avrupa onayları var ve tüm Avrupa standartlarına uygundur. Mevcut teklif 20 farklı tip ve traktör çeşitleri içermektedir.


http://farmtracturkiye.com/
 

Ekli dosyalar

xperia

Aktif Üye
Ynt: FARMTRACK YENI MODELLER

En yeni motor teknolojisi, yüke ve motor devrine bağlı olarak uygun miktarda yakıtın her zaman mevcut olmasını ve böylece yakıt kullanımını en aza indirirken traktörün verimini de en üst seviyeye çıkartır.

Ayrıca son teknoloji çözümlerimiz, traktörünüzün performansını arttırır. Farmtrac traktörleri, motor, şanzıman ve hidrolik performanslarını ve verimliliğini maksimum seviyeye çıkartarak üstün yakıt tasarrufu sağlar.

https://www.youtube.com/watch?v=ezc4TVIYu88
 

anıltiraki

Trakkolik Üye
Ynt: FARMTRACK YENI MODELLER

Allah allah Farmtrac o kadar iyiydi de biz mi farkına varamadık acaba.Çok cahil kalmışız be...
 

jasadar42

Aktif Üye
Ynt: FARMTRACK YENI MODELLER

bilgilendirme için teşekkürler 7110 harika birşeymiş erkunt haşmet 110 la teknik özellikleri aynı hayırlı bayramlar....
 

Reşat

Aktif Üye
Eskiden ford du sonra hema oldu şimdide farmtrak oldu zaten bir çok makina birbirinden parca alıp veriyor aslında bu da kullanıcılar için içi yedek parça açısından
 

FEBRUCCİNİ

Tecrübeli Üye
Bizim komşuda eski 70 tek çeker var.ford 4610 motoruna pompadan avans verilmiş ve erkunt 60 taki carraro şanzıman arka kullanılmış.traktör 3 silindir ve yokuşlarda bayılıyor.7li dip kazanı düz 1 le çekiyor.daha önceden 3000 ford kullanıyordu.forddan az yakıyor çiftte diyor.
80likler perkins+carraro
60 ve 45 lik 3610 ve 3000 fordla neredeyse aynı
 


Üst Alt