***FARMİNG SİMULATOR 17 GARAJINDA BAKIN NELER VAR***

[video=youtube;bQOcBHqxNiQ]https://www.youtube.com/watch?v=bQOcBHqxNiQ&t=20s[/video]

25 Ekimde 2016 tarihinde çıkması beklenen FS 17 oyununda yer alan bazı traktör ve ekipmalar tanıtımı videosudur.

Çıksında biraz reçberlik yapalım Tır biraz dinlensin umarız FS 25 gibi olmaz.
:)
Oyun fiyatı şimdilik 100 TL Biraz pahalı açılışı torrentten yaparız artık :)

Abi dun çıktı oyun ben torrent buldum %60 aksam indirdim bitsin kurayim çalışırsa sana link atarım :)

Ben 2-3 saat oynadım bugün ama fazla bi beklentiniz olmasın oyundan. FS 15 le hemen hemen aynı. Yani şöyle söyleyim FS15 de modlarla FS17 de yapılanlar vardı. ( Taşınabilir palet (yükleyici), ayçiçeği, pancar hasadında pancarın yere dökümü, vs). Farklı ve güzel olan şeyler ise oyunda single player da başka çiftçilerin tarlarında ücretli çalışabiliyosunuz. Ve hafif odun vs. şeyleri elle taşımak mümkün. Şimdilik bunlar dikkatimi çekenler. Bu arada indirmek isteyenler için torrentsiz link:
http://www.ahmetturan.org/oyun-indir/18678/farming-simulator-17-indir-full.html

aşırı bir fark sezemedim ama genel olarak güzel Oyun menusunde mod ındırme bolumu var mesela o guzel olmus guncelleme ve modlar oyun menusunden alınabılıyor

Henüz daha başlamadım tırın modifiye paketi biraz zorluyor hele V8 i bi stop edem petrole hemen gidecem çiftliğe :)
İlk izlenimler iyi o zaman modlar şimdiden yağmış bakam bu arada neler var modlarda :)

FS 17 ERCAN.png

İlk foto benden olsun...
Bugünlük biraz traktör deneme ile geçti yarına tarla denemelerimiz nasipse başlayacak :)
İyi makinalar ha.

Son düzenleme:
asd.png
Bende 400 ton pancar söktüm bugün. Tarla kenarına döküp kepçeyle doldurup taşıdım. Yere mahsül dökme ve her yerde damper kaldırma özelliği orjinalden olması güzel olmuş. Ve yığın oluşturma oyunda çok başarılı. Silaj sıkıştırır gibi pancar depoladım. Yarında silajı denerim. Bu arada oyunda animasyon olarak tekerlere yük binmesi sonrasında lastik yere yapışıyor. Yükte ve rampada motor sesi değişiyor. Ufak ama güzel yenilikler var.

Ben 2-3 saat oynadım bugün ama fazla bi beklentiniz olmasın oyundan. FS 15 le hemen hemen aynı. Yani şöyle söyleyim FS15 de modlarla FS17 de yapılanlar vardı. ( Taşınabilir palet (yükleyici), ayçiçeği, pancar hasadında pancarın yere dökümü, vs). Farklı ve güzel olan şeyler ise oyunda single player da başka çiftçilerin tarlarında ücretli çalışabiliyosunuz. Ve hafif odun vs. şeyleri elle taşımak mümkün. Şimdilik bunlar dikkatimi çekenler. Bu arada indirmek isteyenler için torrentsiz link:
http://www.ahmetturan.org/oyun-indir/18678/farming-simulator-17-indir-full.html
Katkilarindan dolayı ahmet turana teşekkür gerek. Bayağı emek verdi senelerdir.

Ercan abi oyunun linkini atarmısın zor bela torrentten indirdim o da olmadı kurulumu yapıp hemen ardına geri kaldırıyor onu çözemedim bir türlü

Linki attım mesajda yazdım özelden Talha :)

Abi mobilden oynaniyor mu yoksa bilgisayardan mi bi de nerden indirdin

Mobil bu oyunu yemez mobil olanlar da var ama Google playden indir bu 4 gb fazla bir oyun telefonun aklını alır :)