farming similatör 2013 2.0 sürüm hakkında

mrb. arkadaşlar benim oyunun kenarında 1,3,0,0 yazıyo sürüm bu galiba...farming similatör sitesinden ingilizce update 2,0 sürümü indirdim tıklıyorum dil seçimi geliyor ingilizce seçiyorum ve şu mesaj geliyo 'farming similatör 2013 (english) is not installed' diyor değişik dillerde de denedim ama olmadı nasıl güncellicez bunu yukarıdaki mesajın türkçesi fs 2013 yüklü değil diyor. ne yapmam lazım :) şimdiden teşekkürler

Ynt: farming similatör 2013 2.0 sürüm hakkında

Ben şöyle cevap vermeye çalışayım. Ben Titanium Edition versiyonunu daha dün yükledim. Şu anki versiyonum 2.0.0.9 dur. Titanium u yüklemeden önceki versiyonum 1.4.0.1 di. Zannedersem seninki dosya eksik filan olabilir. Bence oyunu güzelce sil. Sonra sırayla yükle. Önce oyunu yükle sonra 2.0 patch i yükle. Hepsi İngilizce olsun.

beşiktaş_ata link=topic=69362.msg790083#msg790083 date=1383382673' Alıntı:
Ben şöyle cevap vermeye çalışayım. Ben Titanium Edition versiyonunu daha dün yükledim. Şu anki versiyonum 2.0.0.9 dur. Titanium u yüklemeden önceki versiyonum 1.4.0.1 di. Zannedersem seninki dosya eksik filan olabilir. Bence oyunu güzelce sil. Sonra sırayla yükle. Önce oyunu yükle sonra 2.0 patch i yükle. Hepsi İngilizce olsun.
tamam cd yok alayım tekrar kurup 2,0 güncellemesini de yüklüyeyim birde öyle deneyeyim çok teşekür ederim cd orjinal değil kopya bi sorun teşkil edermi... anlş-*s :)

Maalesef (bunu söylemek istemem) bende kopya oynuyorum. Zaten internete bir sürü para veriyoruz. Birde sevdiğimiz oyunları parayla alacak olursak vay halimize. CD Orijinal olmasa da yinede oynarsın. CD keyi sahte crack ile halledersin.