En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Kolay glsin yusuf abi millet hasada başladı sen daha ekim yapcan memleketim her köşesi ayrı güzel [emoji4]
Kolay gelsin yusuf abi ne ektiniz [emoji4] toz varsa sizin oralarda yaz gelmiştir artık abi [emoji4]
Bereketli olsun Yusuf
Sonunda senin oralaridagüneşi gördü tozadi demek [emoji4]
sağolun,
sonunda başladık ekime.
inşallah kış gelmeden biter. :)

dün baktım tam fotoluk yerde duruyor.
fazla baglandım bu ssang'a :)
20190511_184032.jpg

Bugün kullandım bi komşunun var otomatik vites tam arazi canavarı
aynen...
harika değilmi.
Yusuf kolsygelsin [emoji112]
sağol abimmm :)
Selamün aleyküm aile kısa bir ara verdik bu aralar işlerim biraz yoğundu pek giremiyorum foruma umarım sizde işler yolundadır.
forum biraz değişmiş güncellenmiş.(y)
14 Mayıs Çiftçiler gününüz kutlu olsun :love:
Sen hariç tabi kiii
ne var laaaa.
patpatçı.
nerdesin sen epeydir.

ne oldu;anlatsana???

Hangisini anlatım [emoji848]
Zam sözleşmesi yapamadık henüz süre doldu grev kararı aldık yarın belki bu iş biter yoksa grev kapıda ☹️
Gerisi mühim değil [emoji4]
Köyü özeldim işten gidemedik süre uzadı.
Bayrama az kaldı
Bugüne şükür [emoji1317]

AccuWeather 2019 yaz'ı için tahminini yayınladı. Türkiye geneli için severe storms yani, şiddetli fırtınalar dedi. Özellikle Haziran ayın'da çok şiddetli hava olayları görülebilir. Temmuz ve Ağustos ise kurak ve sıcak geçebilir. Bu konular biz çiftçiler için büyük önem taşıyor. Bilgilendirmek istedim.

Türkiye'yi kare içine aldım.

38078

Ayrıca İtalyan 3B meteo siteside yaz tahminlerini yayınladı. Orada AccuWeather'a benzer, normallerin üzerinde yağışlı ve sıcaklıkların ise normallerin altında bir yaz tahmini yaptı.

Sıcaklık anomalisi

38079

Yağış haritası

38080

Hangisini anlatım [emoji848]
Zam sözleşmesi yapamadık henüz süre doldu grev kararı aldık yarın belki bu iş biter yoksa grev kapıda ☹️
Gerisi mühim değil [emoji4]
Köyü özeldim işten gidemedik süre uzadı.
Bayrama az kaldı
Bugüne şükür [emoji1317]
hayırlısı olsun.
inşallah senin için iyi olan nasip olur.
sonucu bildirirsin bize.

AccuWeather 2019 yaz'ı için tahminini yayınladı. Türkiye geneli için severe storms yani, şiddetli fırtınalar dedi. Özellikle Haziran ayın'da çok şiddetli hava olayları görülebilir. Temmuz ve Ağustos ise kurak ve sıcak geçebilir. Bu konular biz çiftçiler için büyük önem taşıyor. Bilgilendirmek istedim.

Türkiye'yi kare içine aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 38078

Ayrıca İtalyan 3B meteo siteside yaz tahminlerini yayınladı. Orada AccuWeather'a benzer, normallerin üzerinde yağışlı ve sıcaklıkların ise normallerin altında bir yaz tahmini yaptı.

Sıcaklık anomalisi

Ekli dosyayı görüntüle 38079

Yağış haritası

Ekli dosyayı görüntüle 38080
Osmaniye için ne görünüyor Sefa yazın yağışlı geçsin ilk defa serin olsa keşke