döviz (dolar, avro) artması, ne demek?

Imza artık diye her kararına uyalım mi yarindeseki ülkenin yarısını pkk ya ağrıyı ardahan-ı ermenistana vereceksiniz diye aman biz imza artık mecbur kabul mu edeceğiz inanki bir düşelim bunuda ister

• Beğen
Tepkiler: Stronger
Senin mesai saatin daha bitmedi mi trol kardeşim şimdi işim var benim yarın kaçta başlıycan mesai ye haber ver devam ederiz hadi bakalım görüşürüz
Mallara baktım geldim trol lafı zoruma gitti yalan konuşuyorsam ispatıyla söyle özür diler bırakırım derdim kimseyle tartışmak değil doğrularımı söylerim eğer ben haklıysam iyi ki benim gibi düşünenler var eğer sen haklıysan korkacak birşey yok sizin gibiler var

Abi tabikide biz yapacağız bir telefonu bozuluncaya kadar kullanacağiz markete arabayla değil yayan yada bisikletle gideceğiz arabayı en az 10 yıl traktörü en az 20 yıl kullanıp otomotiv sektörüne talebi azaltacağız
Sigarayı günde yarım pakete indireceğiz bırakabilen bırakacak kredi kartlarının sayını bire indireceğiz
Yani tasarruf edeceğiz yoksa sonumuz komşu yunan gibi olacak onlar yine ab ye üye destekcisi var bize kim destek olacak Türk ün Türk den başka dostu yok ama Türki cumhuriyetlerinde durumu belli
Kendi başımızın karını kendimiz eriteceğiz belli
Haklisin kredi kartini birakmak lazim. Avrupada banka karti Var oda hesapta para varsa gecer.yerli ye onem vermeliyiz millici olmaliyiz almanlar gibi