Domatis dikim öncesi ot ilaçlaması stomp extra

Ynt: Domatis dikim öncesi ot ilaçlaması stomp extra

Kolay gelsin bilader.
Maşallah ilaçlama makinen süper,hem yer götürme hemde püskürtme.sankim yamurlama yapılmış gibi oluyo gectiği yerler.
Domatis dikimini ticari amaclı yapıyorsun galiba.bu yıl baya bi ceşit ürün ekimi yaptın maşallah.
ilaclama esnasında ters rüzgar estinde ,acık traktörle bi sıkıntı olmuyormu.

Hacı Mehmet COŞKUN link=topic=83274.msg993745#msg993745 date=1429119087' Alıntı:
Kolay gelsin bilader.
Maşallah ilaçlama makinen süper,hem yer götürme hemde püskürtme.sankim yamurlama yapılmış gibi oluyo gectiği yerler.
Domatis dikimini ticari amaclı yapıyorsun galiba.bu yıl baya bi ceşit ürün ekimi yaptın maşallah.
ilaclama esnasında ters rüzgar estinde ,acık traktörle bi sıkıntı olmuyormu.
Sağol abi bu yıl elde olmayan nedenlerle herşeyden var gibi :) gibi diyom sonu belli değil daha.makinada ters rüzgarla ilgili pek sorun yaşamadım genelde az rüzgarlı havaalrda kullanıyorum

ismail_17 link=topic=83274.msg993767#msg993767 date=1429121491' Alıntı:
Ekipmanlar güzel işlerde bol bereketli olur inşallah .
sağol ani allah razı olsun.
araplıova link=topic=83274.msg993774#msg993774 date=1429123538' Alıntı:
Toprak yuzeyinde neden cizgi seklinde izler var ilaclamadan sonra ilaci tirmikla topraga karistiriyomusn
rotovatörn merdanesi yapıyor. ağır tavlı olursa havalansın diye tırmıkla karıştırmadık
gaggoş link=topic=83274.msg993796#msg993796 date=1429128092' Alıntı:
kolay gelsin...ot ilacının ismi nedir ve ektikten sonraki kullanacağınız ilaçların isimlerini yazar mısınız...
stomp extra ilacın ismi

ORION link=topic=83274.msg993866#msg993866 date=1429158054' Alıntı:
Kolay gelsin Ali abi maşallah çok güzel görüntüler ;) holderde güzelmiş :) şu ekranın sol alt köşesine doğru hareket edip duran siyah şey ne yahu sabah sabah psikolojimi bozdu :D
ya bilmiyorum onu telefonda resimdede çıkıyor videodada ama hareketli :) içine 3 harfli kaçmış

Bende bir miktar sanayi domatesi yetistiriyorm abi senin tarla topragi bana biraz yasliktan sikismis gibi geldi belki videoda oyle geldi ama domates bana gore kabarmis toprakta iyi gelisme gosteryor

araplıova link=topic=83274.msg993878#msg993878 date=1429165180' Alıntı:
Bende bir miktar sanayi domatesi yetistiriyorm abi senin tarla topragi bana biraz yasliktan sikismis gibi geldi belki videoda oyle geldi ama domates bana gore kabarmis toprakta iyi gelisme gosteryor
sana öyle gelmiş :) toprak şu anda gayet kuru goble videosunu izlersen görebilirsin

Cevap: Ynt: Domatis dikim öncesi ot ilaçlaması stomp extra

ali çok güzel çalışma eline sağlık tarlaya fideleri nisan on da eksek sakncası varmı can suyu vermeden biz deniz kıyısın yakınız sıcaklar erken başlıyor yerler kumlu selam

Cevap: Ynt: Domatis dikim öncesi ot ilaçlaması stomp extra

ali çok güzel çalışma eline sağlık tarlaya fideleri nisan on da eksek sakncası varmı can suyu vermeden biz deniz kıyısın yakınız sıcaklar erken başlıyor yerler kumlu selam
can suyu vermeden sıkıntı olacağını düşünüyorum en fazla 1 gün içinde verilmeli .. ama sizin bölge için yinede emin konuşmiyim.bizde öyleki dikilirken anında veriliyor.fide makinalarıyla bile dikip vermek sıkıntı yaratıyor.

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker