Deutz çamurda

Ensonunda kullandiklari çeki halatindan mutlaka bulundiruyorum traktorlerde
Hem ucuz hem yer kaplamiyor
Ilk önce önden hafif çaprazdan asillsaydi halat ile hic ugrasmayacakti boşuna
Heyecan yarattılar biraz motoru ilk baş oturttu baya zeminde baya yaş altı [emoji4] aslında traktör de o halattan şart abi dediğin gibi birisine lazım olur çekersin hemen yardımlaşma amaçlı

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Heyecan yarattılar biraz motoru ilk baş oturttu baya zeminde baya yaş altı [emoji4] aslında traktör de o halattan şart abi dediğin gibi birisine lazım olur çekersin hemen yardımlaşma amaçlı
Aynen bir halat ne kadar önemli
Iki traktör belkide saatlerce isten kalmış
Bir halat

babam nerdeyse gecen hafta satıyordu
Ara ufak işlere tek çeker kullanın..traktörlerin suçu yok aslında mazot pahalı [emoji4] eskiden 100 liralık mazotla 1 hafta 10 gün idare ederdik ara işlerde küçük motorla şimdi o bile yakıyor düşünün 100 liraya 15 litre mazot ediyor traktor ne yapsın yinede elinizdekine sahip çıkın

410 saat oldu çok yakıyo motora binmeye korkar oldum bide mazot pahalı babamda 54c bile bu kadar yakmıyordu deyince alın bi tartışma
Servise danışın bence, bizim köyden biri de modelini şimdi hatırlamadığım 3 silindir 77hp orijinal kabin klima aldı. MF285s ekipmanları ile bile zorlanıyor. Bence anormal bir durum var, artık pompa ayarları ekzos emisyon değerleri için mi ayarsız geliyor nedir. Bir danışın bence, Same ve Deutz grubu yani SDF traktörleri piyasada en az yakan makinelerdir.

Zamanla yakıt düşer yusuf abi daha iyi anlar [emoji4] 500 saatten sonra hissedersiniz yakıtı
üzerindeki motor 500 saatten sonra rayına oturur.
sonradan iyi bir regülatör ayarı, ve zaten istesenizde fazla yaktıramazsınız.
lakin e serisi şanzumanı hakkında bilgim yok.
5 vitesli ve ileri geri levye mevcut.
kötü yorum duymadım.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı