DAMLA SULAMA BORULARI TOPLAMA MAKINASI YAĞ BASINÇLA ÇALIŞIYOR

Ynt: DAMLA SULAMA BORULARI TOPLAMA MAKINASI YAĞ BASINÇLA ÇALIŞIYOR

sezonluk damlama hortumları var onlardan kullansanız böyle toplama olayı olmuıyo aysanla falan bi yere toplayıp yakıveriliyo .. bi damlama borusunu kaç yıl kullanabiliyosunuz bu $ekilde ..

Ali SARAÇ link=topic=53723.msg562705#msg562705 date=1331723023' Alıntı:
sezonluk damlama hortumları var onlardan kullansanız böyle toplama olayı olmuıyo aysanla falan bi yere toplayıp yakıveriliyo .. bi damlama borusunu kaç yıl kullanabiliyosunuz bu $ekilde ..

zaten 5 yıl garatisi var en az 10 yıl bide bunlar yası damlama sezonluklar genelikle milet karpuzda kavunda kulanıyor toplam kulandığımız damlama mıktarı 350 dönümlük 260000,bin metredir bunları 5 günde serıyoruz 6 gündede topluyoruz

bizim burlarda mısır pamuktada kullanıyolar sezonlukları.. en uzun kaç metre çekiyo suyu ve gübre verirken .. hic denediniz mi en son kaç metreye randumanlı damlatıyo hortumlar .. bizim burda sezonluklar en uzak 150 160 metre çekiyo gübreyi .. 180 metreye kadarda suyu veriyo ama gübreyi veremiyo ..

bizim burda 400 metreyede çekilen yer var ama ben kendim 300 metre çekiyorum gübrede aynı şekilde suyla veriyoruz ondada sorun yok gayet güzel

mecbur aldık yoksa olmuyordu bunların kuyruk mile çalışanı var onlar iyi değil bu yağ basınçlı olduğu için hızını fazlalaştırıp eksiltebiliyorsun