Dal parçalama!!

Merhaba arkadaşlar dal parçalama makinesine ihtiyacım var en iyi marka ve çalışma bakımından temiz bir makine almayı düşünüyorum yani arkada saglam dal bırakmaması lazım kullanan arkadaşların tavsiyesini bekliyorum bahçe işiyle uğraşıyorum traktörüm JD 5085 GL

Abi bizim buralarda hisarlar var ata marka ata çift yönlü üstelik. Gaspardo var. Bulunduğun yerdeki teknik servislerin durumuna göre bir secim yapabilirsin. Fiyatlarıda 8.000 ile 13.000 arasında değişiyor. Youtubeda videolar var izlemeni tavsiye ederim.

Abi bizim buralarda hisarlar var ata marka ata çift yönlü üstelik. Gaspardo var. Bulunduğun yerdeki teknik servislerin durumuna göre bir secim yapabilirsin. Fiyatlarıda 8.000 ile 13.000 arasında değişiyor. Youtubeda videolar var izlemeni tavsiye ederim.

Hisarları duydum fiyat 12 bin tl civariydı sanırsam ama diger markaları duymadım bursadayım buralarda daha detaylı araştırmaya girmeden kullanan arkadaşlara bir sorayım dedim nasıl memnunlarmı bu aradada bilgi için teşekkür ederim araştırma yapıcam o markalarda inşallah

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay
ata marka rotovatör kullanıyorum baglantı noktaları filn ekstradan güçlendirilmiş gayet saglam duruyo 3 yıl filn oldu sanırım hala yeni gibi tavsiye edebilirim fiyat uygunsa degerlendirilebilir.

Hisarları duydum fiyat 12 bin tl civariydı sanırsam ama diger markaları duymadım bursadayım buralarda daha detaylı araştırmaya girmeden kullanan arkadaşlara bir sorayım dedim nasıl memnunlarmı bu aradada bilgi için teşekkür ederim araştırma yapıcam o markalarda inşallah
Bursa iznikte yuksan var çok iyi ni araştır biz 1990 yıllarında almıştık

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.