CLAAS Çorlu Tarım Fuarı Standı 2008..!!!

Arkadaşlar son fuar resimlerine sıra geldi. Son resimlerde merakla beklediğiniz CLAAS standından. Fuarda en çok ilgiyi çeken TUCANO' ydu. Üzerindeki V 540 Vario Kanola tablası ile herkesin gözdesi oldu. Biçerdöverden anlayan da anlamayanda TUCANO' yu görünce incelemeden geçemedi. Gerçekten süper bir biçerdöver üzerindeki CEBIS terminal sistemi, Vario Tablası, Konforu ve Teknolojisiyle gerçekten şapka çıkartılacak bir makina. Bizim ilçeden iki tanıdığımız daha ilk gördükleri gibi TUCANO' yu satın almışlar. Benimde çok hoşuma gitti.... oksa-*

image.aspx

Arkadaşlar her şeyiyle mükemmel bir makina...
image.aspx

Çok güzel bir dizaynı var... Kabindeki çalışma farlarının çokluğu geceyi gündüz yapar... oksa-*
image.aspx

İşte karşınızda Vario tablanın çalışma sistemi oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar Vario tabla gerçekten süper. Bu gördüğünüz 5.40 m biçim genişliğine sahip bir tabla... oksa-*
image.aspx

Kabin dizaynı mükemmel... oksa-*
image.aspx

Dehşet bir sistem...
image.aspx

Arkadaşlar bu gördüğünüzde Vario tablanın elektronik kontrol sistemi... Tablayı ileri geri buradan ilerletiyorsunuz... oksa-*
image.aspx

Kaporta dizaynı gerçekten süper tasarlanmış... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar kabinin içide dışı kadar süper bir tasarıma sahip... oksa-*
image.aspx

Direksiyon son derece ergonomik her türlü ayarlanabiliyor oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar klima ve far kontrolleride son derece pratik düşünülmüş... oksa-*
image.aspx

İşte karşınızda TUCANO' nun sade ve son derece teknolojik kontol sistemi. Herşey elinizin altında... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar gördüğünüz gibi son derece sade ve kullanışlı.. Operatörü karışıklıktan kurtarmışlar... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar ergonomik bir joystick ve CEBIS Terminale sahip... oksa-*
image.aspx

Klima ve farların kontrolleri... oksa-*
image.aspx

Direksiyon Ele avuca gelir cinsten... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar gördüğünüz gibi joystick ergonomik bir dizayna sahip. Üzerinde tabla indirme - kaldırma, pervane indirme-kaldırma-ileri-geri, helezon açma-kapama, depo boşaltma, tabla durdurma ve otomatik pilot butonları mevcut.... oksa-*
image.aspx

Kontak, bağlantı girişleri ve kabin içi aydınlatma... oksa-*
image.aspx

Kabin içinden tablanın sol görünümü... oksa-*
image.aspx

Kabin içinden tablanın sol görünümü... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar bu resimde CEBIS terminali çalışırken göreceksiniz. Biçerdöverle ilgili tüm ayarları bu terminal üzerinden kolayca yapabiliyorsunuz. Terminalinde görüntü kalitesi çok yüksek. İlk açıldığında TUCANO' nun resmi çıkıyor. Sanki kendimi laptopumun ekranına bakıyorum zannettim. Şuana kadar gördüğüm en yüksek çözünürlüklü terminal ekranı. Renkler ve görüntü kalitesi çok güzel... oksa-* *098*-
image.aspx

Arkadaşlar bu resimde CEBIS terminalin kontrol tuşlarını ve diğer tuşları göreceksiniz.

Terminalin altında yer alan tuşlar CEBIS' e ait olanlar. Her türlü ayarlama ve kayıdı bu tuşlardan gerçektiriyorsunuz. Diğer sarı şalterler batör ve tablayı çalıştırıyor. Sarı tuş geri kusturma, ortadaki kanola bıçaklarını çalıştırıyor ve son tuşta tablanın yan yerlere göre yatmasını sağlıyor. Son derece sade ve basit.. oksa-*
image.aspx

Pompalar ve kasnaklar... oksa-*
image.aspx

Kasnaklar... oksa-*
image.aspx

Vario tablayı inceliyorlar.. oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar işte TUCANO' nun kalbi. Güçlü ve tasarruflu Mercedes-Benz motoru... oksa-*
image.aspx

Yağ kapları... oksa-*
image.aspx

Pompalar ve egzoz çıkışı... oksa-*
image.aspx

Ana hareket kasnakları... oksa-*
image.aspx

Stand görünümü... oksa-*
image.aspx

TUCANO 340 Logo... oksa-*
image.aspx

Arkadaşlar TUCANO' nun arka dingili yerden yüksek. Çoğu yan yerden rahatça geçebilir. Bu resimde de meraklılar TUCANO' nun eleme kapasitesini inceliyor... oksa-*
image.aspx

CELTIS 426...
Buda 75 hp lik kabinsiz CELTIS...
image.aspx

QUADRANT 1150 Balya Makinası.. oksa-*
image.aspx

CELTIS 446 & ARES 557 ATX...
92 hp' lik CELTIS ve 105 Hp' lik ARES.... oksa-*
image.aspx

MEDION 310... oksa-*
image.aspx

Yeni TUCANO 340' ın arkadan görünümü... oksa-*
image.aspx

QUADRANT 1150 Arkadan Görünüm... oksa-*
image.aspx

Yeni TUCANO 340 & QUADRANT 1150.. oksa-*
image.aspx

Güzel bir kare... oksa-*
image.aspx

Meraklılar sap kıyıcıyı inceliyor. Arkadaşlar CLAAS' ların sap kıyıcılarına saplar dikine düştüğü için sapların kıyıcıya sarılma problemi olmuyor. Diğer markalarda saplar yatay olarak düşüyor. Sapın kıyıcıya sarılmasına neden oluyor. Makinada problem yaratıyor... oksa-*
image.aspx

Süper yaws.. oksa-*
image.aspx

V 540' ın sağdan görünümü.. oksa-*
image.aspx

CELTIS 446... oksa-*
image.aspx

ARES 557 ATX & MEDION 310... oksa-*
image.aspx

MEDION 310.... oksa-*
image.aspx

MEDION 310... oksa-*
image.aspx

image.aspx

ARES 557 ATX & CELTIS 446... oksa-*
image.aspx

CELTIS 446 ... oksa-*
image.aspx

CELTIS 426 & TUCANO 340... oksa-*
image.aspx

Standın yukarıdan görünümü...
image.aspx

CELTIS 446 & ARES 557 ATX & MEDION 310... oksa-*
image.aspx

ARES 557 ATX... oksa-*
image.aspx

CELTIS 426.. oksa-*
image.aspx

ARES' in kontrolleri... oksa-*
image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS.....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: CLAAS Çorlu Tarım Fuarı Standı 2008..!!!

-silivrilimeriç- link=topic=6480.msg68446#msg68446 date=1219600539' Alıntı:
süper resimler Erkan Abi...Tucano dehşet..Arıon ' larda bugün Park ' a geldi tırdan indirdim siftah yaptım.. ;D
arion u fuarda inceledim...güzel.. beklentilerim fazla idi....

Güzel fotolar...Tucano çok dehşet...Ben fuarda bu sene sadece Tucano ' yu çektim ve şuan masaüstü resmi olarak kullanıyorum...:D Gerçektende süper makina.Hele içi dahada güzel...Yalnız kusurmu bilmem ama o vites o kolu oraya gitmemiş. :) Vario tabloyuda merak ediyordum.Burada görme imkanımız oldu...

cok güzel kareler elinize sağlık bilmiyorum bilgisi olan varmı ama biz 1966 yılında matador class almıstık 1994 kadar kullandık yenileri nasıl bilmiyorum ama eminim mükemmel alman işcilini yansıtıyordur bizim makınada 6 li perkız vardı bunda mercedes var sanırım