CLAAS CELTİS 456 HAKKINDA ACİL YORUM

Arkadaşlar CELTİS 456 almayı düşünüyorum yozgatta kullanacağım yıllık 300 dönüm yer işliycek.. Sizce nasıl bi traktör ÇEKİŞ YAKIT PARÇA ARIZA durumu nedir?

Calisan traktor illaki ariza yapar marka onemli degil claas ise diger markalara kiyasla servisi ve yedek parcasi biraz daha sikintili Turkiye geneli icin konusuyorum

Ama hic sikinti olmayan yerlerde var. Ornegin istanbul trakya tarafi
Suan enka pazarlamada degil sanirim belki daha iyi olabilir bundan sonra

Bolgenizde parca ve servis sikintisi var mi en ufak fikrim yok

Onemli Not Uzun suredir claas kullanan arkadaslar var onlardan kesin bilgi gelir benim soyledikleri baglayici olmasin

• Beğen
Tepkiler: Bulent66
Celtis serisi çekişi ile nam salmış bir seridir. Kullananlar genelde memnun. Bölgenizde servis varsa sıkıntı yaşamazsınız. Seri ülkemizde bolca olduğu için ve Axos seriside devamı olduğu için pek parça sıkıntısı yaşamazsınız. Yakıtları da kullan kişiler tarafından memnun karşılanan bir seri.

• Beğen
Muhtemelen trakyadan alacam aldığımda bi bakım yaptırıp öyle getireyim diyorum yozgata.. Kabin ses alıyomu? Konfor ve klima nasıl?
Arkadasim Kayseri servisi surekli bogazliyan yozgat yakin yerlere gidiyor ben axos kullaniyorum celiste iyi makina ama Arese de bak derim veya arionlar var piyasada zaten uzun ömurlu motorlar kronik bi ariza yoksa cokts kullanirsin

• Beğen

Arkadasim Kayseri servisi surekli bogazliyan yozgat yakin yerlere gidiyor ben axos kullaniyorum celiste iyi makina ama Arese de bak derim veya arionlar var piyasada zaten uzun ömurlu motorlar kronik bi ariza yoksa cokts kullanirsin
Teşekkür ederim yusuf bey bütçe 70 bin o yüzden celtis bakıyorum... Sizin pullukta yakıt durumu nedir birde kaç hp? Kaçlı pulluk kullanıyosunuz

Teşekkür ederim yusuf bey bütçe 70 bin o yüzden celtis bakıyorum... Sizin pullukta yakıt durumu nedir birde kaç hp? Kaçlı pulluk kullanıyosunuz
Axos 330 cx var 92 hp
5/13 Alpler takiyorum arada 5/14 otomatikte taktigim oluyor 500 saatten sonra 2 litreyi hic gormedim 1.5 1.8 o civarlar benim genellikld sulu tarim bütce 70 bin demissinuz tekirdag tarafinda bi ares 547 vardi onu bi arastirin derim 90 civari demislerdi ama pazarlik olur illaki