Çiftçi'lik Evlenmeye Engelmi

Ufuk başkan hoşgeldin nerlwrdesin ya özlettin kendini zamanı gelince kızda erkekte evlenir yalnızlık Allah'a mahsustur

dondurma işiyle uğrasıyorum cemal dolabı felan kurmak biraz zor bırde işden anlamıyoruz panık panık ilerlıyoz hep bırde akıllı telefon benım sım kartı kabul etmıyor bende o yuzden kötu telefona devam o yuzden pek giremıyorum ancak laptopdan devam edıyom senden ne var yok geçen aslında resım felan çok da atamıyorum yoksa o evın önundekı garaja felan kilit parke döşedik

dondurma işiyle uğrasıyorum cemal dolabı felan kurmak biraz zor bırde işden anlamıyoruz panık panık ilerlıyoz hep bırde akıllı telefon benım sım kartı kabul etmıyor bende o yuzden kötu telefona devam o yuzden pek giremıyorum ancak laptopdan devam edıyom senden ne var yok geçen aslında resım felan çok da atamıyorum yoksa o evın önundekı garaja felan kilit parke döşedik
Bende karpuz hazirliklarina başladim fide naylon damlama gubre falan derken havalar acsin yerler hazirlancak hemen yoncayi ekmem lazim karpuz dikimine denkgelmesin diye

Gecen 15 gün önce tavuk cikti
2 günde gubreyi bosalttik
5. Gun civci geldi
10 gunluk oldular
Bu ay grev yapcaz diyodu ama hemn aldi civciyi

anladım ben öğreneyım de dondurmayı sanada öğreteyim köyde yap sat sizin oralarda saf sahlep yok demi hiç burdurda varmış da aklıma geldı

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
anladım ben öğreneyım de dondurmayı sanada öğreteyim köyde yap sat sizin oralarda saf sahlep yok demi hiç burdurda varmış da aklıma geldı
Yok başkan ben ćiftćilikten başka iş yapmam ne fabrika nede başka bi sektör önümüzdeki sene komple yoncaya yönelcem 60 dekar yer var birde kendi işimi eş dost işi gorcek makina senwlik 15 bin ortalama balya bastımı tamamdir karpuz dekar maliyeti 2 bini bulcak

Naptin la [emoji23]
Bana iyi bi ceşit koyun lazim yaza 15 kadar sen anlarsin bu işten
Ne yaptım internette insanlara yanıltıcı yazı yazan birini ima ederek paylaşım yaptım.
Yapmaz olaydım sanki memleketi ben kurtaracam.
Köyün işi kolay Gönen Ve bizim çevrede çok iyi koyunlar var.
Bana göre iyiler.
Benimkiler bunlar Karacabey merinosu. IMAG0312.jpgIMAG0304.jpgIMAG0297.jpgIMAG0296.jpg

Şuana kadar 6 farklı okulda okudum. Yaşıtlarımın içinde bırakın kızları , erkekler dahil köyden kaçmaya çalışıyorlar. Kızların çoğu hazır maaşla gün boyu alışveriş yapmak istiyor.

Şahsen ben evlenmeyi düşünmüyorum. Dünyanın parasına düğün tut , şehirden ev al . Huzuru ara!

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Şuana kadar 6 farklı okulda okudum. Yaşıtlarımın içinde bırakın kızları , erkekler dahil köyden kaçmaya çalışıyorlar. Kızların çoğu hazır maaşla gün boyu alışveriş yapmak istiyor.

Şahsen ben evlenmeyi düşünmüyorum. Dünyanın parasına düğün tut , şehirden ev al . Huzuru ara!

Yorumunuz konusunda yerden göğe kadar haklısınız. Eşimde bende çalışıyoruz. Babama çiftçilik konusunda izin günlerimde yardım ediyorum. Ona bile engel olmak için saçmasapan işler çıkarıyor. Sanki mal mülk başkasına kalacak [emoji23]

Şuan da düğün yapmak gercekten çok zor ben 2016 da yapmıştım ozaman bile zor ciktim işin ićinden