Case jx100 klima sogutmuyor

Buyuk ihtimalle termostat tan biz casenin birinin bazı senelerde değiştiriyoruz.sorun ordan çıkıyor.bunun yanında bahsedildiği gibi klima radyatorunu ve filtresinide tıkalı olduğu durumlarda trmizmeyin daha randımanlı ve içeri toprak kokusu almayacaktır.kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: salih019
Sıcak havayı radyatör suyundan aldığı için hortumlar takip edilerek kabin içine sıcak su giriyor mu ?Bizimkinde kabin direğinin dibinde vana var ona benzer bir vana kapalı olabilir.Kabin içindeki kalorifer peteği tıkalı olabilir.Kabin içindeki sıcak soğuk düğmesinden olabilir.

Traktörünüz ne?Kabin direğinin dibindeki vana nasıl? Vanayı kendiniz mi yaptınız? Mümkünse fotoğraf atar mısınız?

sıcağa almıyor benim 75c de 2019 model. servise sordum dişlisi sıyırmıştır dedi. 1750 mazeme 300 takım ücreti istedi
Benim case 100de sıcağa almıyordi kabının ustundeki kapağın altında eleklirik motorlu vana var dişli sıyırmış bende motoru soktum vanayı elle açtım radyatör den kabine giden hortuma 50₺ lik elle acilir musluk taktım sıcak soğuga elle açıyorum zaten Kasım'da sıcağa çeviriyorum mayistata soğuğa açıyorum o parayı vermem ayrıca orjinal vanayi taksanda yapılacak işçilik en fazla 100₺ olur