Case jx 65c pompa ayarı

14.01.2017
728
757
36
Samsun

Merhaba arkadaşlar bir mf kullanıcısı olarak bu konudan bahsedeyim size

Amca oğlunun traktörü sıfır aldı henüz 290 saatte iken benim tavsiyem üzerine arkadaşım olan bir ustamıza pompayı yaptırdık

Pompa traktörden sökülüp makinaya bağlandı ve bazı ince ayarlamalar yapılıp tekrar geri takıldı

Bu gün motoru deneme fırsatımız oldu ve ben kullandım motoru

Ayardan önceki halinde 2/2 ile 17 gazda gidiyordu bu toprakta 3 le gitmeyip boğuluyordu

Şu an ise 2/3 ile 13 14 gazda bile rahatlıkla hiç ses değiştirmeden gidiyor

Demem oki işin ehli güvendiğiniz tanıdık ustalarınız varsa bu işlemi muhakkak yaptırın.

Ben farkı gözümle gördüm okadar sıkıştırdım bazen 2/4 le klimayı açtım hararete kalkar dedim ama motor zil gibi susmak bilmiyor

Dikkat ettiğim bir husus var motor salı kısa çabuk askıda kalıyor ve ağırlıklar yetersiz geliyor.

Çok kısada olsa bi video çektim sizler için

Düşünen varsa hiç düşünmeden yaptırsın [emoji3]
https://youtu.be/7ZBzFB0R0Mk

Bizde zamanında Adapazarı'nda JD'nin Yakıt Pompasını ayarlatmıştık ama yine beklediğim performansı alamadık. [emoji19]
Sizin ayar güzel olmuş gibi, Hayırlı Olsun Güle Güle Kullanın İnşallah.

Bizde zamanında Adapazarı'nda JD'nin Yakıt Pompasını ayarlatmıştık ama yine beklediğim performansı alamadık. [emoji19]
Sizin ayar güzel olmuş gibi, Hayırlı Olsun Güle Güle Kullanın İnşallah.

Beyler istanbul kuçuk çekmecede AZİM pompa var adam isinde basarili sanirim butun kamyon ve uzun yol otobusleri sirada bekliyor kapisinda traktor hic gormedim fakat bu bolgede oturanlar lazimsa bu adamla irtibata gecebilirler bilginize

• Beğen
Tepkiler: üsame