Carolina cross

20170802_183310.jpg

İnternetten tohumları almıştım denemek için. Maaşallah çok güzel büyüdüler. Fotoğraftaki karpuzun dalları kuruduğu için kopardım kestik daha olmamış😀 tarladaki diğerleri daha da büyük

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 20558

İnternetten tohumları almıştım denemek için. Maaşallah çok güzel büyüdüler. Fotoğraftaki karpuzun dalları kuruduğu için kopardım kestik daha olmamış😀 tarladaki diğerleri daha da büyük

Bizim buralarda ezelden beri ilk karpuzu 15 gün önce ben çıkarırım.bu karpuz tohumundan nasıl temin ederim. Yardımcı olursan sevinirim. Edirne havsalıyım.

Orda yazıyodur hatırlamıyorum şuan... diğer karpuzlardan daha fazla özen istiyor. Daha meyveler küçükken hemen buruşabiliyor. Ben iyi bakamadım çok daha büyük olabilirler iyi bakarsan

Ben çok iyi bakarım karpuza. O buruşma hepsinde oluyo besleyemediği dölleri döküyo.tadabildinizmi renk orak nasıl olduğu zaman paylaşırsanız memnun olurum.teşekkürler.

Ben çok iyi bakarım karpuza. O buruşma hepsinde oluyo besleyemediği dölleri döküyo.tadabildinizmi renk orak nasıl olduğu zaman paylaşırsanız memnun olurum.teşekkürler.

Tadına baktım ama daha olmamış olduğundan tatsızdı. Diğerleri büyüsün keser bakarım

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci48
Ekli dosyayı görüntüle 20558

Maşallah kardes bereketli olsun eskiden bizde bu karpuza benzer ederdik ama suan ekmiyoruz su yok ekende ziraat ithal karpuz ekiyor