• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Büyük Baş inek Sulugu

Kendi ahirim var ve ahirima inek suluğu takmayi düşünüyorum

Şuan pankobirlik kooperatif inde

Var fiyati 50 tl başka yerde de var 38 tl bu konuda öneri goruslerinizi bekliyorum teşekkür ederim

Var fiyati 50 tl başka yerde de var 38 tl bu konuda öneri goruslerinizi bekliyorum teşekkür ederim
Hocam bizde bu suluklardan vardı hayvanlar ister istemez içine pisliyorlar dil yukar çok az kalktığı için temizlemesi çok zor suluk olarak sağlamlar fakat diğer bir sorunda somun bunu içine girmeli orda demir paslanınca içinde kalıyor size tavsivem su giren somunu dışarda olsun

Hocam bizde bu suluklardan vardı hayvanlar ister istemez içine pisliyorlar dil yukar çok az kalktığı için temizlemesi çok zor suluk olarak sağlamlar fakat diğer bir sorunda somun bunu içine girmeli orda demir paslanınca içinde kalıyor size tavsivem su giren somunu dışarda olsun
Sizin kullandığıniz bunun başkasimi varsa resim cekebilirmisiniz

Hocam şuan kullandığımız patok arası şamandıralı suluk var. eski çiftliğimizde kaldı o suluklu taslar

Döküm demir alma plastik suluklar var onlardan al.kolaylıkla donmaz ve kırılmaz patlamaz bende ıkısındende var bu resimdekiler ii değil

Üst Alt