BurTarım 2010 ''Kubota Standı''

Ynt: BurTarım 2010 ''Kubota Standı''

firari11 link=topic=35301.msg300053#msg300053 date=1286573466' Alıntı:
paylaşım için tşkrler +rep.bu hidrolik kollarının özelliği nedir hiç burlarda görmedim.bizim pulluklar takarsak durmazki o kancada :D
Aslında kanca tipi kollar daha kullanışlı..Bütün ekipmanlara 2 şer tane manda gözü takacaksın, altına yanaş ve kolları kaldır, sökerkende mandala bas ve kollar boşansın..
Kralı bile bu tipe çevirmeyi düşünüyorum. Büyük pulluk ve benzeri ekipmanlar için çok kullanışlı.
Paylaşım için teşekkürler..Özellikle son resimdeki tam bize uygun bir alet..

nailyetek link=topic=35301.msg300063#msg300063 date=1286574685' Alıntı:
Aslında kanca tipi kollar daha kullanışlı..Bütün ekipmanlara 2 şer tane manda gözü takacaksın, altına yanaş ve kolları kaldır, sökerkende mandala bas ve kollar boşansın..
Kralı bile bu tipe çevirmeyi düşünüyorum. Büyük pulluk ve benzeri ekipmanlar için çok kullanışlı.
eğer dediğin gibi kolay oluyorsa çok iyi bi keresinde pullukları takmak için yarım saat uğraştım.in çık in çık motora tek kişi zor oluyor.

nailyetek link=topic=35301.msg300063#msg300063 date=1286574685' Alıntı:

dediğin gibi ise yaptırmak lazım abi aslında ortağın söledği gibi bi pulluk takması tek başına öldürüyo insanı