Bu elektrik soketi nasıl kullanılır?

Arkadaşlar s.a. Traktörün koltuğunun arkasına doğru sağ altta bi elektrik soketi var. Girişlerden biri eksi biri kontağa bağlı artı diğeri direk aküye bağlı artı. Bunu kullanmak istesek nasıl bir fiş kullanacağız. Buna uygun fişi bilen yada nerden bulabileceğimi bilen var mı? IMG_5073.JPG

Arkadaşlar s.a. Traktörün koltuğunun arkasına doğru sağ altta bi elektrik soketi var. Girişlerden biri eksi biri kontağa bağlı artı diğeri direk aküye bağlı artı. Bunu kullanmak istesek nasıl bir fiş kullanacağız. Buna uygun fişi bilen yada nerden bulabileceğimi bilen var mı? Ekli dosyayı görüntüle 33381

merhaba bizim traktörde de vardı iki adet bu çıkıştan. Bir dönem ben de araştırmıştım fakat pahalı geldi almadım. Linkini aşağı bırakıyorum.

https://www.saralelektrik.com/urunler/konnektor/3-lu-plastik-erkek-soket/

Arkadaşlar s.a. Traktörün koltuğunun arkasına doğru sağ altta bi elektrik soketi var. Girişlerden biri eksi biri kontağa bağlı artı diğeri direk aküye bağlı artı. Bunu kullanmak istesek nasıl bir fiş kullanacağız. Buna uygun fişi bilen yada nerden bulabileceğimi bilen var mı? Ekli dosyayı görüntüle 33381

Traktör ile aynı markaya sahip ekipman örnek balya makinesi vb aletleri bağlamak için ekipmanla beraber gelir bu soketler düşük güçte kullanılır