böylesi görülmedi inek süt herşey var (NF man + NF mod pack [14 fruit types]

Ynt: böylesi görülmedi inek süt herşey var (NF man + NF mod pack [14 fruit types]

Ürünleri biçemiyorum haritada anlatılan her şey var ama pancar,ayçiceği gibi farklı ürünler biçilmiyor.Bunun için patch 1.1 mi yüklemek gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen?

Ynt: böylesi görülmedi inek süt herşey var (NF man + NF mod pack [14 fruit types]

qardeş mods yamasını ayrı bir klasörde rar olarak atsana winzip sorun yapıyo

şimdiden teşekkür

arkadaşlar bu 14 çeşit ürünleri nasıl biçeceğiz ya da toplayacağız peki? Mesela havuç, pancar vs... 1.1. yaması yüklü, yardımcı olursanız sevinirim.

ya ben bunu indirdim ama rardan çıkmıyor yardım ederseniz sevinirim
teşekkürler

ya arjadaslar ben ındırdım de bunu nasıl kopyalayacagız hangı dosyalarını nereye jopyalayacagız bırısı yardımcı olsun lutfen ya delı olaccagım yaaaaa:))(((((((((((

bırı nasıl yapıldıgını lutfen ya resımlı anlatsın yada guzel bır sekılde yazsın ne olur lutfen ya

arkdaslar bırı bana resımlı yada guzel bır sekılde nasıl kuruluyor anlatabılır mı lutfe n yaaaaaaa

Brker karddeş resimli değilde bilgisayarım yerel disk c program files ordan farming similatör 2009 ordan data ordan maps mapsin içindeki herşeyi sil ondan sonra indirdiğin dosyaya sağ tık yap dosyaları çıkart de yerel disk c prog. files farming. data mapsin içne çıkart sorun yoksa teşekkür butonuna basman yeterli ok-*-s

Kardeş ya +14 ürün diyo ama biz bu ürünleri hangi ekim makinesiyle ekicez denedim bir sürü ama yine de olmadı lütfen yardım edin:S

bende bilmiyorum mod dosyasından cıkanlarla sanırım epeydır oynamdım yada formda multi ekipmanlar var onlarla dene

berkr link=topic=28026.msg253457#msg253457 date=1266390006' Alıntı:
arkdaslar bırı bana resımlı yada guzel bır sekılde nasıl kuruluyor anlatabılır mı lutfe n yaaaaaaa

Burada bu haritayla ilgili videolu anlatım var.Faydalanabilirsiniz..
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,30300.0.html