BMC Leyland 154 Gübre İşleri

Diğer traktorler/ fotoğraflar çekimler/leyland 184 boyama Başlığı altında görebilirsin...kaputu polyesterle yamadım çelik macun ve zımpara yaptım ondan sonra taksi sarısı parlak boya ile boyadım işlem bu kadar...söküp takması çile sadece gerisi kolay

simdi hatirladim gormustum o konuyu yalniz o boya aletini nasil yaptigini bos vaktinde acikca anlatirsan sevinirim benimde jantlari tırmıkları pulluk ve ramorku boyuyacagim da :)

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci91
simdi hatirladim gormustum o konuyu yalniz o boya aletini nasil yaptigini bos vaktinde acikca anlatirsan sevinirim benimde jantlari tırmıkları pulluk ve ramorku boyuyacagim da :)
Bitane boş tüpü del nalburlarda hava sibobu satılıyor bağlantı rekoru ile birlilkte bunları tüpe montajla yalnız tüpü delerken dikkat et çok tehlikeli içine su doldurman şart...traktörün kompresörünü bu tüpe bağla...diğer çıkışı boya tabancasına bağla tamamdır...jantlara gelince jant boyası satılıyor eski boyayı çıkarman gerek bunun içinde boya çürütücü almalısın...tırmık ve diğer ekipmanları selülozik boya ile boyayabilirsin....aklında hala soru varsa yazabilirim...

Bitane boş tüpü del nalburlarda hava sibobu satılıyor bağlantı rekoru ile birlilkte bunları tüpe montajla yalnız tüpü delerken dikkat et çok tehlikeli içine su doldurman şart...traktörün kompresörünü bu tüpe bağla...diğer çıkışı boya tabancasına bağla tamamdır...jantlara gelince jant boyası satılıyor eski boyayı çıkarman gerek bunun içinde boya çürütücü almalısın...tırmık ve diğer ekipmanları selülozik boya ile boyayabilirsin....aklında hala soru varsa yazabilirim...

traktorun kompresorune bagla derken buzdolabi motoruyla yapmistin heralde sen ?

traktorun kompresorune bagla derken buzdolabi motoruyla yapmistin heralde sen ?
Fark eden bişey yok ikisi de hava üretiyor sonuç olarak...trak kompresöründen daha iyi verim alırsın...buzdolabı motoru biraz havayı geç basıyor...yinede ben havayı buzdolabı motorundan almak istiyorum diyorsan motorda da 2 tane boru var biri giriş diğeri çıkış boruyu çıkışa takıyorsun hava tüpe doluyor...Dediğim gibi dolap motoru geç basıyor 15 dk beklemen lazım biriki boya püskürtmeden hemen basınç düşüyor...

KOMPRESÖR BAĞLANTI RESİMLERİ

Resimler ve ekler

• WP_20160506_12_02_11_Pro.jpg
    WP_20160506_12_02_11_Pro.jpg
    772.4 KB · Görüntüleme: 111
  • WP_20160506_12_00_04_Pro.jpg
    WP_20160506_12_00_04_Pro.jpg
    904.6 KB · Görüntüleme: 102
  • WP_20160506_12_00_42_Pro.jpg
    WP_20160506_12_00_42_Pro.jpg
    942.7 KB · Görüntüleme: 98
BASINÇ GÖSTERGESİ VE SWİTCHİ AYRİYETTEN TAKILABİLİR GÖRÜŞÜMCE BUNLARA HİÇ GEREK YOK PATLARSA BORU PATLAR TANKA TÜPE HİÇ BİR ŞEY OLMAZ. EĞER OLDUĞUNU VAR SAYARSAK MOTOR ZORLANIR AŞIRI ISINIR...

Son düzenleme: