Ben böyle inat traktör görmedim

Diğer traktörlerin biri solis biride universal galiba
Case yukarıda bağlı yokuş aşağı ve arkasında römork var
Case nin altını üstünü toplasan 55 bg ben burda güvenilecek üstün bir özellik göremedim
kardeş arkadaşa söz vermesem yayınlayacam ama caseler.çok çekişli 55 bg diyon ama bak bunun ön lastikler 65 ve 75 hp ye.gçre daha kalın onlarınki ince ve adam 65lik caseye 55 liğin ön jantları takmış kendinden daha büyğk traktörü çekiyor... case iyidir iyiii bende bu kadar iyi olduklarını yeni öğrendim yakıt ta.ideal.çekişde

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Enter yükü bırakmaz.
En iyi asılma geri geri çekmedir.
Esnek ve tork yedeği yüksek motor, şanzıman yapısı.
30 derece eğimli buz rampada patinaja kalmadan çift çeker de yürüyor,
Motor 1500 devire sıkışıyor ve çekiyor.Bunu traktör bayılıyor olarak algılayanlarda var ama yük taşırken 1500-2300 devir arası sıkıştırarak kullanırsanız mesela 8 ton yükle CVT hissi verir, motor esnekliğinden şanzımana zarar vermez.
Örneğin 10 ton yükle asfalt ve ıslak zeminde tatlı rampada Steyr 768 takviye 4 le 2000 devirle rampaya girdiniz, rampada traktör kaçırmaya başladı, deviri 2000 devirden 1300 devirlere, motoru stop etme noktasına kadar bayıltırsanız tutunma iyileşir, yüksek devirle tekerleri sert çevirirseniz patinaja kapılır, yükte geri asılır, tehlikelidir.
Motoru bayıltarak yüke asılırsınız ve yükü çıkarırsınız.
Yürüyen aksam baygın motor çekişi veriyor, demiştik, buda tutunma farkı oluşturuyor, çeki demiri kuvveti büyük olan diğerini çekiyor.