BAŞAK TRAKTÖR YENİ DEVİ 2085 TURBO . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: BAŞAK TRAKTÖR YENİ DEVİ 2085 TURBO . .

balıkesır_susurluk link=topic=5853.msg63505#msg63505 date=1218147522' Alıntı:
paylasım ıcın tsk
fıyatları nerlerde bu 2085 lerın

merhaba; başak traktör 2085 turbolar ortalama 53 nin ytl den başlayıp 58 bın ytl kadar cıkmaktadır.

traktöre emek harcanmış da yapılmış atatürk sanayisinde yazan gibi hepkes zanaatkar olamas bu başak traktörün zanaatkarlığı güzel paylaşımabi saol

civaş link=topic=5853.msg68607#msg68607 date=1219654252' Alıntı:
kim ne derse desin anadolu topraklarını elbette anadoluda üretilen türk malı traktörler sürecek

size katılıyorum ama bazı kendini bilmez ler var yerli mallarını kötüleyen övücegi yerde ama onlarda birgün muhtaç kalcagını anlayınca yerli malının kıymetini bilcekler inşallah dahada cok yerlı malları artarda yurt dısına ihtiyacımız kalmaz tamamen kendımız üretiriz ..

far029 link=topic=5853.msg68642#msg68642 date=1219659113' Alıntı:
size katılıyorum ama bazı kendini bilmez ler var yerli mallarını kötüleyen övücegi yerde ama onlarda birgün muhtaç kalcagını anlayınca yerli malının kıymetini bilcekler inşallah dahada cok yerlı malları artarda yurt dısına ihtiyacımız kalmaz tamamen kendımız üretiriz ..
o çok sevdikleri yabancı malları birgün karşılarına top tüfek silah olarak çıksında bakalım o zaman övülecek yerleri kalcakmı

civaş link=topic=5853.msg68705#msg68705 date=1219669082' Alıntı:
o çok sevdikleri yabancı malları birgün karşılarına top tüfek silah olarak çıksında bakalım o zaman övülecek yerleri kalcakmı

walla cok hakılsınız cok güzel yorum yapmıısınız sizi tebrik ederim ..

Bizde başak 2085 aldık.Traktörü geri verebilmek için mahkemeye verdik.Sebebi,bize verildikten sonra motor ve şaşi numarasını değiştirdiler.Bir de faturayı 2073 diye kesiyorlar.Sanırım daha bakanlıktan uygunluk belgesi çıkmamış?

arkadaşlar bizim komşu köyden bi arkadaşımda başağın yeni modellerinden aldı ve adam traktörünü servisten eve getiremedi be şanzımanıdın be motorudur nedense bozulup gidiyo

bende yeni 2085 aldım daha ilk çifte soktuğumda turbosu bozuldu geldi çok duman atıyordu bu traktörlere randıman tutmuyor galiba

arkadslar bende 2 tane var 2085 son derece memnunum bırı devamlı balya makınasında calısıyo dıgerıde normal ıslerde kullanıyoruz. bız hıc bır problemle karsılasmadık.

wolchan link=topic=5853.msg174097#msg174097 date=1240248202' Alıntı:
bende yeni 2085 aldım daha ilk çifte soktuğumda turbosu bozuldu geldi çok duman atıyordu bu traktörlere randıman tutmuyor galiba
bende 2073 tek ceker var yeni tip duman atıyo conta yaktı.duman atmasına kafam cok bozuluyo köye cikamıyorum dalga geciyorlar.anlaştım bu hafta bir erkunt bir case maxxum alacagımbizide pereişan ediyorlar taksit iki taksit sonuncusunu ödedim aha yeniden daha cok borclanıyorum

Ben zaman zaman diğer firmaları çok eleştirdim. Kökü iki firma har,cinde çoğunu eşeştirdim. Ama BAŞAK aslında farklı, her şeyden önce yaygın servisi var, yakıtı ekonomik aynı zamanda yerli oluşundan dolayı kardeşimin almak istediği traktörün BAŞAK olması için tavsiyelerde bulundum.

BIZDE 2073 BASAK VARDI TUMOSAN 70.80 DT CIFT CEKERLE TAKAS YAPTIK .. SOYLE BISEY VAR TUMOSAN BASAK DAN USTUN YAKIYO ABILER AMA ISI GORUYO BABACAN BASAK DA TARLA SURERKEN BAGIRIR DURURDU TURBO ATTTIM YINE YOK NORMAL VERIM VERIYO AMA YAKMIYO .. BENCE BASAK NORMAL ISLERE BIREBIR MOTOR CAPA DIR EKIMDIR VS. AMA YARLADA TUMOSAN ELINE SU DOKEMEZ...

grall link=topic=5853.msg63319#msg63319 date=1218117384' Alıntı:
abiler,bide malı satana kadar çiftçi dostu,sattıktan sonra ilgisiz olan bayilerde var.bi firma eğer piyasaya bişilerle gelip mal satmaya çalışıyosa arkasında durmalı, bayiler buna uymuyosa yaptırımda bulunmalı,kalite toptan kalite olmalı ki başarıya götürsün.
sana katılıyorum

benim amcamın oğlunda war 85 lik başak düz yolda giderken bile fabrika bacası gibi duman atıyo arkadaşlar bu duman atma normal bişey değil paranıza yazık başka traktörlere yönelin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...