Başak 2075

Amin saol ağabey bizdede tek cekeri var gerçek ara işler çapa gübre nakliye de çok güzel
Yakıt yönünden memnun kalırsınız. Ama narin traktörler dir. Huyundan anlayarak kullanın. Farklı farklı şoför lerin binmesine pek elverişli değildir. Bizimkini genelde sadece ben kullanırdım. Başak traktör iyidir hatta sizin aldığınız turbolu 2075 ler daha iyi . Güzel günlerde kullanın inşaallah.

• Beğen
Tepkiler: kırmıtlık
Yakıt yönünden memnun kalırsınız. Ama narin traktörler dir. Huyundan anlayarak kullanın. Farklı farklı şoför lerin binmesine pek elverişli değildir. Bizimkini genelde sadece ben kullanırdım. Başak traktör iyidir hatta sizin aldığınız turbolu 2075 ler daha iyi . Güzel günlerde kullanın inşaallah.
Inşallah şoför yonunde nde sıkıntı olmaz herhalde sadece kardeşim ve ben kullanıyorum işçiye vermiyoruz makineleri

Geçen sene bende almıştım 2075 bk bu sene satıp case jx 100 alacağım allah nasip ederse memnun etmedi beni çeltik de felan iş görmüyor hafif işde kullanılcak motor bu başaklar.Genede hayırlı olsun güle güle kullan.
Saol kardeşim zaten bizde büyük traktor var bu da yanında iyi olur diye düşündük