balya romorku 4aks

d47woqo.png

http://uploaded.to/file/2zh7f1

Ynt: balya romorku 4aks

arkadaşlar süper siey bu romorku takıyosunuz balyaların yanından gecerken / tusuna basıyosunuz balyalar yuklenıyo (sadan-soldan-arkadan ve 4 yandan yukleyebılıyo) ındırmek içinse * tusuna bakmanız yeterlı.. Saygılar..

arkdasım eline saglık cok guzel olmus fakat ben bi turlu calıstıramadımmm balyaları topluyamıyorum yanından gecerken hic bi seklde calıstıramdımm klavyede ne kdar tus varsa bastım fakat olmdı laptopta oynuyorum acaba ondan olabilirmii

evo8ufuk link=topic=28934.msg242688#msg242688 date=1263823743' Alıntı:
arkdasım eline saglık cok guzel olmus fakat ben bi turlu calıstıramadımmm balyaları topluyamıyorum yanından gecerken hic bi seklde calıstıramdımm klavyede ne kdar tus varsa bastım fakat olmdı laptopta oynuyorum acaba ondan olabilirmii
laptopla alakalı olabilir çünkü sağ taraftakı Num tuşlarıyla çalısıyo yani Num/ ve Num*

melik link=topic=28934.msg244461#msg244461 date=1264345096' Alıntı:
ben indirdim balyaları topladım götürüp boşaltıyorum hepsi dağılıyor bir daha onları yerden toplamak çok zor iç içe giriyor balyalar sizdede böyle oluyormu???
aynen oyle adaş karısık bı sekılde dokuluyolar..

kRnbL_59 link=topic=28934.msg242524#msg242524 date=1263749791' Alıntı:
arkadaşlar süper siey bu romorku takıyosunuz balyaların yanından gecerken / tusuna basıyosunuz balyalar yuklenıyo (sadan-soldan-arkadan ve 4 yandan yukleyebılıyo) ındırmek içinse * tusuna bakmanız yeterlı.. Saygılar..
burda belirtmişler