Bağımsız silaj

8860 çok güzel. Hem rahat hem kuyruk milinde çok başarılı. 15 dakkada 1 romork slaj basıyorum. Hararet olayı yok. Çok az yakıyor. Yakıttan yana çok memnunum. Çekişi harika. Buçuk vites olduğu için her koşula göre hızı ayarlıyorum. yoldada 60 km hız yapıyor. Çok üstün performans veriyor. 140 90 ise Anlatılmaz. Yolda gidermiş gibi gidiyor. Kullanması biraz zor ama traktörü ekipmann bağlarken zaptetmek zor

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: FEBRUCCİNİ
(Fahri Karacabey) ilk landini distribitörü.. 1997 yılında ilk 7860 landiniyi Karacabeyden alan biziz. 40 bin marka aldık ozamanlar. 1997 den beri kullanıyoruz 2004 te 8860 aldık sonra 5 h serisi aldık daha hiç tık etmedi. Servislede işimiz yok bütün bakımlarını kendimiz yapıyoruz. Ancak 8860 40 km hızı geçmiyordu. Bizde buçuk taktırdık onun dışında daha anahtar deymedi. Landini parça kırmaz arıza vermez. Fiat 140-90 da 1 defa ön pto arıza verdi onun dısında parça bulmak zor oldu fiatta. 140 90 olduğu için bulunmuyor parçası

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
110 90 140 90 140 110 vs modellerin parçaları biraz zor bulunuyor sebebi ise üretimi çok zaman önce durduruldu. Tıgem Yaklaşık 20 25 sene önce 140 90 dan 55 adet getirtti. Traktörlerler italyadan temin edildi. Tigem elinden çıkarınca tabi ihaleyle satışa sundu. Farklı şehirlerden sahıslar traktöleri ihaleyle aldı.Tigem suan fendti kullanıyor. Yani Parçaları zor bulunuyor. Bulsanda baya pahalıya gelir. Piyasada Az olan ürün pahalıdır.

• Beğen
Vallahi hayret ediyorum.60-70 beygirlerle çift sıra bağımsız silaj yapıyorsunuz.Ben johndeere 6420e koşuyorum çelikel makinamı tam denk geliyor.Ya biz çok iyi mısır yetiştiriyotuz.Ya da işi bilmiyoruz.Biz ovada mısır yetistiriyoruz 60-70 beygir traktörün dolu silaj arabasını çıkarması dahi zor oluyor.1350 kg makinayı 65 bg traktör çekiyormuş.Hodri meydan buyursunlar gelsinler deneyelim.

Vallahi hayret ediyorum.60-70 beygirlerle çift sıra bağımsız silaj yapıyorsunuz.Ben johndeere 6420e koşuyorum çelikel makinamı tam denk geliyor.Ya biz çok iyi mısır yetiştiriyotuz.Ya da işi bilmiyoruz.Biz ovada mısır yetistiriyoruz 60-70 beygir traktörün dolu silaj arabasını çıkarması dahi zor oluyor.1350 kg makinayı 65 bg traktör çekiyormuş.Hodri meydan buyursunlar gelsinler deneyelim.
Jd 6420 mükemmel bir traktör modeline göre zorlaması vb mükemmel bi abi çelmak tek sıraya takıyordu makinanın sesi farklı çıkıyordu çelikel de çok performanslı makina traktörü yormuyor ama çelmak kadar inçe yapmıyor ikisini de kullandım çelikel bir başka 6420de daha bir başkadır herhalde ne yakıyorsunuz dönüme slajda

• Beğen
Tepkiler: kirci02 ve fatih71

60-70 Beygir traktörle sırabağımsız çalıştırılması sürdürülebilir bir çalışma olmaz makinanın markası modeli ne olursa olsun randıman vermez ve o traktörü yer çok geçmeden.Bizde Çelikel sıra bağımsız kullanıyoruz. Ama bu ara dertliyiz makineden biraz, arıza veriyor sık sık,firmadan vurdumduymaz davranıyor kafam atıyor arayıp ağzıma geleni söyleyeceğim az kaldı.Çelikel battı deniyor ,ondan böyle deniyor varmı bilgisi olan varmı aslı astarı?

60-70 Beygir traktörle sırabağımsız çalıştırılması sürdürülebilir bir çalışma olmaz makinanın markası modeli ne olursa olsun randıman vermez ve o traktörü yer çok geçmeden.Bizde Çelikel sıra bağımsız kullanıyoruz. Ama bu ara dertliyiz makineden biraz, arıza veriyor sık sık,firmadan vurdumduymaz davranıyor kafam atıyor arayıp ağzıma geleni söyleyeceğim az kaldı.Çelikel battı deniyor ,ondan böyle deniyor varmı bilgisi olan varmı aslı astarı?
Bende duymuştum servisteki arkadaş daha batmadı ama sallantıda dedi. Sonuçta bu darboğaz herkesi etkiliyor. Biraz daha sürerse batacak çok firma var

110 90 140 90 140 110 vs modellerin parçaları biraz zor bulunuyor sebebi ise üretimi çok zaman önce durduruldu. Tıgem Yaklaşık 20 25 sene önce 140 90 dan 55 adet getirtti. Traktörlerler italyadan temin edildi. Tigem elinden çıkarınca tabi ihaleyle satışa sundu. Farklı şehirlerden sahıslar traktöleri ihaleyle aldı.Tigem suan fendti kullanıyor. Yani Parçaları zor bulunuyor. Bulsanda baya pahalıya gelir. Piyasada Az olan ürün pahalıdır.
Eyvallah bilgi icin. Lakin az olan pahali konusunda nw neden ucuk ? [emoji23]

Jd 6420 mükemmel bir traktör modeline göre zorlaması vb mükemmel bi abi çelmak tek sıraya takıyordu makinanın sesi farklı çıkıyordu çelikel de çok performanslı makina traktörü yormuyor ama çelmak kadar inçe yapmıyor ikisini de kullandım çelikel bir başka 6420de daha bir başkadır herhalde ne yakıyorsunuz dönüme slajda
Performans olarak makina deyim yerinde ise ötüyor.Çok memnunuz.İmce kıyım çok iyi değil zaten silajda eğer yem karma ile yem yapıyorsanız tekrar.Yakıt olayı verime göre değişiyor.Bugüne kadar bir arıza yaşamadığımız için teknik servis kısmını bilmiyorum şu an.

Merhaba, makineniz ile ilgili herhangi bir problemde bizlere sosyal medya üzerinden yazabilirsiniz. En kısa sürede sorununuzu çözeceğimize emin olabilirsiniz. Bu arada yurt içi ve yurt dışı satışlarımız son hızla devam ediyor, Konya 3. Organize Sanayi'deki fabrikamızda bizleri ziyaret edebilirsiniz, kapımız herkese açık! :)

• Beğen
Tepkiler: keltaşlı