Arkadaşlar önerize ihtiyacım var ...

Ynt: Arkadaslar unerinize ihtiyacim var

Hebun021 link=topic=51913.msg529128#msg529128 date=1328464206' Alıntı:
Arkadas diyoki kacak alacaz bu suc diyil mi daha ne tur silah alacagini bilmiyo kacak silah almak istiyo bu isleri bu kadar basit sanmayin bu turkiye devleti guclu bi devlet her yerde adami vardir yazik edersiniz kendinize demedi demeyin genede siz bilirsiniz benden demesi.

Biz kaçak alın demedik ki ruhsatlı alın dedik, dedim hatta... :)

Hebun021 link=topic=51913.msg529126#msg529126 date=1328463986' Alıntı:
Ak 47 kelesin en adi cesidi muhamed benimki sigo 11 cesidi sen bilmiyorsan bilene sor sigo 11 bilenler anlatir sana .burasi farkli arti vesikali simdi sen diyeceksin vesikali keles mi olur bende derim yaptim oldu.
Askeri silahın hiç bir türlüsünü üstünüze alamazsınız.. büyük suç..

Arkadaslar unerinize ihtiyacim var

Var var ruhsatli kelesde var kanasda var turgut ozal deneminde kanun cikardilar evinde ne tur silahi olan ruhsatli yapabiliyordu sonradan kanun deyisti halada ruhsatli kelesi olan var yanliz alis satisi yasak ve oluncede silah alinir senden cok evde asili ruhsatli keles gordum . Benimde ruhsatli keles ve turkiye sinirlari arasinda tasimali tabanca var yanliz tabancanin vergisi yilik 5 bin bunuda belirteyim.

Ynt: Arkadaşlar önerize ihtiyacım var ...

JOSEPH link=topic=51913.msg529034#msg529034 date=1328456015' Alıntı:
Arkadaşlar açıkcası biz kaçak almak düşünüyoruz :D ruhsatıyla çok pahalıya gelıyor bide 5 senedemı ne muaynesı varmıs kaçak alıncada silahın mermisinzi alamıyormusuz karakola gidip ruhsata işlettrip mermıyı o şekılde alabılıyormusuz doğrumu acaba :S
5 sene bir ruhsat yenileniyor ve 2000 veya 2500 tl veriyosun.mermi için jandarmaya basvuruyosun mermi kağıdı veriyolar sana 200 tane hakkın var ama bu işlem uzun sürüyo biraz valiliğe falan onaylatılıyo o kağt sonra geliyo.

Hebun021 link=topic=51913.msg529716#msg529716 date=1328547669' Alıntı:
Var var ruhsatli kelesde var kanasda var turgut ozal deneminde kanun cikardilar evinde ne tur silahi olan ruhsatli yapabiliyordu sonradan kanun deyisti halada ruhsatli kelesi olan var yanliz alis satisi yasak ve oluncede silah alinir senden cok evde asili ruhsatli keles gordum . Benimde ruhsatli keles ve turkiye sinirlari arasinda tasimali tabanca var yanliz tabancanin vergisi yilik 5 bin bunuda belirteyim.
o ruhsatı alabilmek için geçerli sebepler olması lazım galiba mesela büyük çiftlik sahibi çok sayıda hayvan sahibi gibi yanlışımı düzeltin

Ynt: Arkadaşlar önerize ihtiyacım var ...

Smith Wesson al arkana bakma temiz iş çıkartır 4 sene önce emekli astbaydan 2800 dolara almıştık taşıması biraz sorun olur sadece barettanın mermisini boş kovanına alır süper bi silah değdiği yeri ondurmaz allah kimseye göstermesin

Arkadaslar unerinize ihtiyacim var

Tasima ruhsati almak icin mal varligin 1 tirilyonu gecmeli bunlarin icerisinde kuyumcu dukani olan 500 tane koyunu olan buyuk bas ciftligi olanlarida kapsiyo umarim aciklayici olmustur donat kardes.