Aletlerin Fiyatlarını değiştirme..

Ynt: Aletlerin Fiyatlarını değiştirme..

mlt_06 link=topic=19699.msg197609#msg197609 date=1248159859' Alıntı:
tmm kardes cok saol yalnız ben bu aletlerin fiiyatını düşürünce oyuna girmiyor yeniden yüklemem gerekiyor yapabılen bırısı varsa bana dosyayı gönderebılırım buda msnım:yasin_krgz06@hotmail.com
düşürürken kodları da silmiş olmayasın şahsen ben msn den destek vs vermiyorum veren arkadaş çıkar mı bilmiyorum sen birdaha dikkatlice bak baklım kodlardan sildiklerin oluyormu?

dennizs link=topic=19699.msg197630#msg197630 date=1248169329' Alıntı:
düşürürken kodları da silmiş olmayasın şahsen ben msn den destek vs vermiyorum veren arkadaş çıkar mı bilmiyorum sen birdaha dikkatlice bak baklım kodlardan sildiklerin oluyormu?
kardes sorunu çözdüm kodları felan sılmıyorum bu cıkarken X basıp kapatıyoruz kaydedılsınmı dıye soruyo oraya evet dedımız zaman hata verıyor ama dosya>kaydet yolunu ızleyınce sorun wermıo

yha ben 2-3 tarla surdum sonra malları sattım ve kendime 2 romork aldım fakat romorkları ben nereden alıcam oyun zaten almanca saveyi falan ogrendim ama nasıl alıcam satın aldıklarımı yoksa bekliycekmiyim biraz

slm kardeşler zaten ben bunu kendi kendime bulmuştum arkadasın dediği doğru ama orda sadece rakam kısmını deiştireceksiniz prince yazan kızımlara dokunmayacaksınız ayrıca eklemiş olduğunuz yamaların klasörlerinin içinde moddesc diye bi net dosyası vardır onu notpad ile açıp gene prince yazan yerin yanındaki rakamı deiştirin istediğiniz bi rakam ile ama şunu unutmayın oyunun tadı kalmıyor yapınca oynayasım gelmedi:D:D kolay gele